1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakie słuchawki wybrac

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ezio22, Styczeń 17, 2012.

1. ezio22

ezio22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chicalbym zakupic słuchawki douszne/dokanalowe glownie słucham hip-hopu 98% 2% pozostała muzyka
    szukam ich do ipoda 2g/iphona 3gs zeby dobrze graly z tym sprzetem

interesuje mnie głownie jakosc odsluchu,glosnosc,wytrzymalosc,jakosc wykonania
    pieniozki jakie mam na zakup to tak do 150pln

duzo ich jest do wyboru i do koloru
    powiem tyle nie znam sie na tym wiec prosze o rady doswiadczonych ludzi
    nie zachecajcie mnie do zakupow np ep-630 czy jaki shinek np hd201 czy sonny philipsa itp bo te firmy odpadaja jedynie sie placi za marke

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie rozumiem twojego toku myślenia. To lepiej kupić jakieś mega wypasione chińskie słuchawki firmy no name za tą samą cenę, bo Creative czy Sennhaiser to dziadostwo? :D

Polecę ci Senki HD 202. Ale te 120zł płacisz przecież za markę a nie jakość wykończenia czy dźwięku.

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Senheiser 202 bardzo fajny. Teraz mam Philipsa też dają radę. Dla Ciebie polecam z bazaru u Chińczyka słuchawki kanałowe z kablem od prodiża (recabling).

5. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Za tą cene mogłeś Denony, AKG lub Pioneery kupić niż jakieś Brainwavzy.
    Sam używam: AKG K-328
    Są to najlepsze dokanałowe do 200zł.
    Więc wychodzi, że wyzywanie nas od "audiofili z zadupia" nie wyszło ci.
    Sam mam Sennheiserki, ale HD-558, które używam w studio.
    Głębia, dobry bass, super czystość. Wszystkie Sennheisery podłączone pod Dobry sprzęt dobrze grają.
    "ha ha znawcy sie ***** znalezli omg dla was sheniki to najlepsze sluchawki" nietrafne w moją stronę.

Dziękuje,
    Dobranoc.

6. Varmi

Varmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Ja się zastanawiałem nad kupnem HD-598, jeszcze rok temu można je było wyrwać za 500 zeta, teraz cena wzrosła do 800 :/
    Darowałem sobie bo nie mam czasu na słuchanie muzyki. Qrna trzeba BF3 za okno wypierdzielić :D

8. horzym14-14

horzym14-14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja polecam Sennhaiser HD-202 ja kupiłem za 75 zł ale teraz coś koło 100 zł = jakość, dźwięk [dj ich używają]... za dzwiek ręczę... a jeśli mają być dokanałowe to Monster Beats by Dr. Dree ale cena z kosmosu :D od 90 zł do 2000zł

Wczytywanie...

Poleć forum