1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakie słuhawki do Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez robertkrzemi, Luty 28, 2014.

1. robertkrzemi

robertkrzemi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem ze słuchawkami a mianowicie kupiłem sobie plazmę 51 cali do Xboxa ale nie ma w niej wejścia audio na słuchawki a zauważyłem to dopiero jak próbowałem podłączyć stare
    zwracam się więc do was z prośbą i pytaniem czy można to jakoś ominąć i jakie inne słuchawki w razie czego zastosować najlepiej coś bezprzewodowego dodam że próbowałem przejściówki która podłącza się do czerwonego i białego gniazda z tyłu ale dźwięku nie było przejściówka podobna do tej ale zakończona mini-jackiem

http://obrazki.elektroda.pl/3937559600_1314014536.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
  4. siwy marek

siwy marek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ostatnio zastanawiam sie nad kupiłem takich słuchawek: Razer Chimaera 5.1 Surround Sound co o nich sądzicie? Warto wydawać tyle kasy na nie?

5. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Sam ich nie mam, ale są podobno bardzo dobre i wygodne. Mikrofon (nie wiem czy to ta wersja co piszesz) też bardzo dobry jakościowo.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum