Jakie temperatury macie na wylocie konsoli

Witam dziś sprawdziłem jakie temp osiąga mój jasper po ok 2h grania w forze3 z płyty wynik to ok 43-44st C. Termometr przyłożyłem do wentyla odprowadzającego ciepłe powietrze. Sprawdzał toś może u siebie?
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
ale wy macie paranoje z tym chłodzeniem
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nie sprawdzam zawsze leci letnie powietrze..Zreszta gwara jest więc sie nie martwie.
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
ale wy macie paranoje z tym chłodzeniem
Ciężko nie mieć jak tyle xbox już padło.
U mnie też jest raczej letnie,ważne jest to aby nie był od spodu gorący.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Jak macie gware i jaspery to co się przejmujecie gorzej jak macie falcona i niżej.
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Zainstalujcie sobie XBR i będziecie mieć odczyt z dokładnością do 0,1C z czterech miejsc : CPU,GPU,DRAM,MB.
Moj xenon po lekkim modzie chłodzenia ma wysiłkowe 65C max, a 45C na luzie (mierzone na elementach, a nie powietrzu czy radiatorze)
RROD nie grozi ;)


:shisha
 

Tuminure

Użytkownik
Użytkownik
RROD nie grozi
Problem w tym, że RROD nie powstaje w wyniku przegrzania. Gdybyś wsadzał konsolę do lodówki po każdej grze to szybko złapałbyś RRODa.
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Problem w tym, że RROD nie powstaje w wyniku przegrzania. Gdybyś wsadzał konsolę do lodówki po każdej grze to szybko złapałbyś RRODa.
Tak? A w wyniku czego ?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
U mnie w czasie grania 70C na rdzeniach, pamięci 65.

A rod pochodzi też z przegrzania, pcb się odkształca.
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
A rod pochodzi też z przegrzania, pcb się odkształca.
Dokładnie !
W xenonach to nawet słychać jak trzeszczy płyta i klampy przy rozgrzewaniu.
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
portals jak to zeby nie byl od spodu gorący? wlasnie to chyba normalne ze jest cieply od spodu i letni na górze, z tylu leci cieple powietrze, a boki chlodne, czy sie myle?
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
wiecie chłopaki góra i dół to pojęcie względne zależe on ustawienia konsoli czy pionowo czy poziomo
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
od spodu (w poziomie) macie plyte głowna wiec cieplo jest po spodniej czesci bardziej wyczuwalne. wentylatory wyciagaja cieple powietrze z konsoli poprzez tunel.
Mialem osobiscie 1 falcony i 2 jaspery mam tezaktualnie jaspera. falcon byl troszke cieplejsza konsola.. jasper mozna powiedziec ze jest letnicaly czas tylko w przpadku 1 mojego jaspera ze stycznia 2009 mialem zastrzezenia do wentylatorow gdyz emitowaly dziwne bzyczenie mowa o nowej konsoli. aktualnie mam jaspera z 8.2009r jest wszystko ok. konsla jest w pionie blisko okna. ustawiona na komputerze tak wiec czas pokarze niby jaspery maja znikoma awaryjnosc ale ja nie boje sie temperatury a raczej tych bezolowiowych lutow i nie wiem jak to bedzie :/
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
a co z twoim falconem? popsul sie? ile go miales? obawiam sie zeby mi tez czasem nie padl da rade jakos zaboiec ewentualnym problemom ? ;/
 

djmax

Banned
Użytkownik
ja mam chyba xenona z koncowki 2006 dokladnie to 28 listopad 2006 i mam temp w konsoli ok 30 c bo wywalilem kratke plastikowa i dalem wiatrak pokojowy wiejacy na prawy bok x'a konsole postawilem na pudełku do płyt z ktorego wywalilem przegródki na płyty i konsola nie grzeje sie od spodu tylko napęd produkuje duzo ciepla ktore jest przenoszone na inne elementy i dlatego kupuje dysk. wdg mnie nagrzewajacy sie naped jest jedna z przyczyn rroda
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
dzieki zrobie tak jak ty, postawie go na podwyższeniu i tez dam wiatrak, na szczescie mam dysk, pozdro!
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
wdg mnie nagrzewajacy sie naped jest jedna z przyczyn rroda
Wg mnie masz 100% racji
Mam JASPERA ale jak nie mialem HD to konsola bardziej sie grzala (nie zeby byla goraca) a teraz jak instaluje gry na HD to konsola jest lekko ciepla nawet po 4h grania
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
A według mnie to ciepło z GPU nagrzewa Ci napęd a zarazem czułko.
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
http://img706.imageshack.us/img706/2561/dsc01979a.jpg czy takie ustawienie konsoli bedzie ok i cos pomoze? stoi na pustym opakowaniu po płytach
 

djmax

Banned
Użytkownik
moze byc ale lepiej postawic na czyms takim http://images35.fotosik.pl/37/6f7c08cefae34a05med.jpg i powywalać ze środka te przegródki
 

Do góry Bottom