1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie ustawieni konsoli pod hd ready

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomasz222, Styczeń 9, 2009.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    jak najlepiej ustawic opcje wyswietlacza w konsoli pod tv HD READY???? jaka rozdzialke..jaki obra zipt... dzieki za odpowiedz..tak zeby byl jak najlepszt obraz..oczywiscie kabel HDMI

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    poprobuj az tak wiele ich nie ma. wszystko zalezy od telewizora na jednym bedzie taka dobra na drugim inna

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie chodiz mi o zabawe kolorami w tv typu kontrast jasnosc itp....ale o ustawienia w konsoli czy 720p czy 1080p vzy te inne calkiem jzu opcje oraz o te rozszezenia...jakie ustawienia w konsoli sa najlepsze

5. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    jesli hd raedy to 720p powinno byc najlepsze ale dla roznych tv moze wygladac lepiej w innych rozdzialkach ale zalecane jest 720p

6. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale koledze właśnie o to chodziło ;) Ja mam HD i mam 1080p bo wygląda najlepiej u mnie ;) A u Ciebie może lepiej wyglądać 720p popróbuj tam masz tylko : 720p.1080i,1080p i zobaczysz gdzie bedzie obraz najlepszy , ja tak zrobilem i wybralem;)Ale najlepsze ustawienia powinno dac 1080p.

7. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Wychodząc z załozenia iz konsola pracuje w trybie 720p to na kazdym tv obojetnie czy hd redy czy full hd bedzie to tryb najlepszy gier w 1080p jest chyba ze 3 wiec mozna to pominać.Chyba ze ew ktos ma HDDVD playera.

8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a ten zakres kolorow jaki wybrac????????????? auto...rgb zrodlo czy te na dol Ycb................................a rozdzialke 1080 I czy p?? dzieki wszystkim

9. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Rozdziałka zawsze P a kolory potestuj chociaz auto pewnie bedzie najpewniejsze.

Wczytywanie...

Poleć forum