1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie WiFi kupić do telefonu HTC Witch Fire

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez M1cHaL11, Marzec 9, 2011.

1. M1cHaL11

M1cHaL11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Mam telefon z wifi, HTC With Fire, a że ten telefon potrzebuje do normalnego użytkowania połączenia z internetem to pasuje go podłączyć do sieci wifi, pakiety nie są strasznie drogie ale w większości z telefonu i internetu w nim korzystam w domu, więc zawsze jakieś pieniądze na karcie zostaną. I tutaj moje pytanie, w komputerze nie mam wifi więc domyślam się że trzeba je kupić, ale co brać pod uwagę ? Nie znam się na tym za bardzo, jakieś specjalne się kupuje do telefonu ? Uwzględnia się przy tym konkretny model telefonu ? Dodam jeszcze że zależy mi na dobrym zasięgu bo mój komputer jest dość daleko od mojego pokoju w którym użytkuje przeważnie telefon, tak ok 15 metrów plus 4 ściany, a może da się np puścić to urządzenie wifi na kablu od komputera i niech komputer stoi tu gdzie stał a wifi podciągnąć bliżej mojego pokoju ? Dajcie jakieś linki na allegro. pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    A potem łączysz się przez GPS z drzwiami sąsiada i podpinasz kabel telefoniczny do kalkulatora.

Przeczytaj to i zastanów się co napisałeś. OK? A potem pogadamy o WLAN'ie.

Wczytywanie...

Poleć forum