1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakie wyscigi kupic???polecajcieeeeeeee

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez KOPAN18, Sierpień 25, 2008.

1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam do tej pory mam 2 gry dopiero gta 4 i saints row gta przeszedlem chcialbym jakies fajne wyscigi co polecacie mysle nad forza 2 bo jest tania i chyba w miare co wy na to czy grafika na prawde taka kiepska??

2. Lotnik421 Xbox One

3. djkamilos

djkamilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: jakie wyscigi kupic???polecajcieeeeeeee

Bierz Grida. Super Gierka naprawdę polecam. Forza 2 też może byc. Fajne są rownież PGR, ale grid wg mnie jest najbardziej realistyczny (co do modelu jazdy i grafiki) i za to go lubię :D

4. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

do niedawna sądzilem ze burnout jest jednak the best ale jak pogralem dluzej w grida ( w to sie trzeba wkrecic) to nie moge odejsc od konsoli. bardzo zadowala grafika, model jazdy i miiiiióóóóóóód.

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

buhahah GRID realistyczny, to żeś poleciał. Jest to świetna gra, ale z realistycznym modelem jazy nie ma nic wspólnego lol. KOPAN18 jeśli chcesz coś realistycznego to Forza 2, a jeśli bezstresowe ściganie to GRID lub Burnout :D

6. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

wybacz djkamilos ale się popłakałem jak przeczytałem największą bzdurę stulecia !!!

GRID - najlepszy model jazdy !!! CZŁOWIEKU !!!!! taki model to sobie wsać w **** za przeproszeniem .. przecież w gridzie sie jeździ jak ... jak formułą 1 na pegazusie ... tego szajsu nie da się opisać

i widocznie nie prowadziłeś prawdziwego auta skoro twierdzisz ze przy realizm jest jak przy 300km/h nie musisz hamować przed zakrętem a jak Ci nie wyjdzie to cofniesz czas (rzal przez RZ)...

oczywiście co do realizmu do FORZA 2 ... czuć naprawdę samochód a wiem co mówię bo pare lat jeździłem w SIMRACINGU (profesionalne symulatory + kierownica 900stopniowa z FF)

PGR4 znowu szokuje grafika i modelem samochodów (prawie jak gran turismo 5) fizyka nawet OK ... mimo że troche arcadowa to prznajmniej są jakieś prawa fizyki ...

GRID - tu sie już nie wypowiadam ...

PS. przepraszam za błedy ale tekst djkamilos poprostu zwalił mnie z nóg i muszę się otrząsnąć ...

7. Al@n

Al@n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a ja polecam grida, CO TO ZA BZDURA jakie 300kmh buehehe, poza tym gdybyś się zastanowił to bys się zorientował że tylko na poziomie BASIC masz opcje flashback ;] pojezdzij na poziomach wyższych ;]

ps. to ty prowadziłeś auto czy na automatahc jeździsz że taki znawca z ciebe? :D

8. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie kluccie sie na temat grida tylko powiedzcie co kto woli i czy w forza jest w miareee grafika??lepsza od jedynki chociaz??bo jutro po robocie kupuje a nie wim co kupic lubie gry w ktorej sie za kredyty kupuje auta

9. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Ja polecam Grid oraz PGR 4 ;)

10. djkamilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

mateusz_gosc co do np. pro shita to grid ma bardzo dobry model jazdy. A co do cofania czasu to jest on tylko na najlatwiejszym poziomie i nie musisz go uzywac. Moze troche przesadzilem bo forza ma naprawde dobry model jazdy i to chyba jedyna gra realityczniejsza od grida

11. Furson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

cofanie czasu jest na basic i na normal wiec nie tylko na najlatwiejszym poziomie (co do wyzszych nie wiem)
    a jest po to ze ostro sie tam zasuwa i czasem dobrze jest cofnac czas - czlowiek sie nie flustruje ze musi powtarzac caly wyscig.

12. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

proszę cię !!! nie używaj słowa realistyka jak piszesz o gridze ! w gridzie nie ma reailistyki bo tam nie ma praw fizyki !! cud że samochód jeździ po asfalcie a nie po niebie ... chyba że dla Ciebie realistyką i modelem jazdy są zniszczenia (fakt fajne) oraz to że samochód ma 4 koła a nie 2,5 :D

toca race driver 1,2,3 to były mega symulatory w porównaniu z GRIDEM ... codemaster cofło się w czasie bo i tak ludzie kupują gry dla grafiki i z kąd mają widzieć że samochód ma tak się zachowywać a nie inaczej ....

oczywiście proszę nie pisać o NFS pro gówno bo to już kompletna żenada (mimo fizyki jak z marsa to i tak jest lepsza niż w gridze)
    lepiej już nie będę pisał o gridzie bo jak wymiawiam/piszę te słowo to dostaję nerwicy jak codemaster wyciulało ludzi i zarobiło na nich kase bo dało świetną grafe a to że samochodem się jeździ jak katamaranem to mają w dupie bo przeważnie w takie gry grają ludzie co nie chodzą do szkoły i nie wiedzą co to prawa fizyki takie jak "siła odśrodkowa" oraz nigdy nie jechali samochodem z taką prędkościa po zakręcie przy którym nie ma fizycznie szans żeby np. zakręt nr 1 na nurburgring przejechać bez hamulca z predkością 200km/h
    w rzeczywistości z 80km/h to tam jakiś GTR wyciągnie.

tak więc codemaster zaoferował nam
    -tory
    -auta
    -grafike
    -model zniszczeń

a że samochód jeździ jak w powietrzu to nie przeszkadza żeby zarobić miliony $

PS. a potem się ludzie dziwią czemu gry robią jak by to były BECHMARKI albo wersje demo ?
    ! bo ludzie to kupią ! kupią ich brednie ...

Pozdr.

13. Furson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dobrze kolega wyzej widze znawca, fan i koneser scigalek nie mamy co sie sprzeczac, w gridzie postawiono na fun a nie na real, a ze fun trafia do wiekszej publiki totez ta czesc od codies zostala najlepiej odebrana.
    casual gaming sie szerzy niestety jednak dla mnie w formie nie realistycznego modelu jazdy sie sprawdza,
    to jeszcze zadna przesada.

mateusz_gosc - jak jest sie w czyms dobrym to zauwaza sie wszelkie niedociagniecia, jednak 50%(albo wiecej) ludzi lubiacych racery nie ma o nich wiedzy takiej jak ty i dla nich grid ze tak powiem podchodzi pod realnosc. i dlatego coderzy zrobili taką a nie inna gre.. tu nie chodzi o to czy gra przypadnie do gustu koneserom czy fanatykom tylko jak najwiekszej ilosci ludzi.

coz masz forze...

14. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Ja polecam coś z serii PGR nie bedziesz zawiedziony każdego kogo posadziłem przy tej gierce nie okazywał skwaszonej twarzy....
    GRID- Hmmm zajebi*** ścigałka z efektownymi kraksami ale co do realizmu to ehheemmm trochę nie pasuje to słowo do tej gry. Świetny w Multi
    FORZA 2 - Gierka bardzo realistyczna naprawde mnóstwo ustawień auta i oczywiście sama ilość aut. Jednak mnie nie przyciągnęło do tej gry na długo gdyż jest po pewnym czasie nudna jazda po kilku torach ciągle tak w sumie bez celu byle tylko czas lepszy.
    Osobiście jak już napisałem polecam PGR lub GRIDA nie zapominaj także o CMR: Dirt
    fajna rajdówka.

15. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

PGR 3 lub PGR 4 :D
    Najlepsze ścigałki :D

16. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Co do grid, lol realizm... poróbcie chociaż prawa jazdy to pogadamy. Forza jest naj bardziej realistyczna choć i tu są braki, ale gra bardzo miodzio. Wiem zabrzmię głupio, ale najfajniej samochodem jeździ mi się w GTA :) W porównaniu z poprzednikami model jazdy zajefajny, podsterowność/nadsterowność itp. Całkiem fajnie się śmiga (tylko zaznaczam NIE MÓWIĘ O REALIZMIE)

PGR fajny, ale jak szukasz czegoś bardziej GT niż NFS to forza tylko i wyłącznie

17. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Przydało by się Gran Turismo na XBOXa 360 ;D

Ale co do realności ja gram w FORZE gdyż lobię realne wyścigówki a GRID...hmmm czasem mam wrażenie jak bym jechał z 900km/h a auto wciąż trzymie się ulicy. Mało tego uderzając w bande z pełną prędkością załużmy 200km/h wgniata się tak jak bym jechał ze 40.

Nienawidzę oszukiwania. Real to real a GRID to ARCADE.

Ta gra nie powinna trafić na konsole lecz do salonów gier.

18. djkamilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Za to jakie wgniecienia są w forzie :D Grałem w demko to przywalisz czolowo z 300 na godzine w kogos i auto tylko troszkę się wgniecie, a samochód pojedzie tak samo jak przed wypadkiem :)

19. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Bo uszkodzenia sa kosmetyczne...

20. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

bo FORZA to symulator ... w symulatory graja ludzie którzy mają jakieś pojęcie o ściganiu się ... i nie jeżdżą po rowach tudzież nie wjeżdżają w bandy

GRID- gra dla dzieci którzy lubią rozwałke ;)

pozdr.

21. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Przed wyścigiem ustawiasz poziom trudności (uszkodzenia, linia sugerowana itd).

Wczytywanie...

Poleć forum