1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego dasha wymaga Kinect?

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez Dante41k, Grudzień 18, 2011.

1. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Witam, mam zamiar zakupić Kinect, w razie czego zamawiać będę zestaw z zasilaczem bo mam konsolę Elite. W konsoli aktualnie jest dash 2.0.13599.0, robiłem aktualizacje dasha wraz z aktualizacją LT do 2.0. Konsola jest odłączona od internetu i raczej już jej podłączać nie będę ze względu na ciche aktualizacje itp. Czy przy tym dashu mogę spokojnie zakupić Kinecta i nie babrać się w jakieś kolejne aktualizacje? Czy są gry na Kinecta które wymagają wyższego dasha?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Z tego co pamiętam to Kinect potrzebował oddzielnej aktualizacji ale pewnie będzie na płycie z grą na niego. Jak coś to z płyty możesz spokojnie aktualizować.

4. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Kinect wymagał dasha 12611.

5. winner333

winner333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jakiego trzeba mieć dasha, żeby móc grać w gry na kinect i gry xdg3? Można go wgrać z pendrive i jak? Skąd go ściągnąć?

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Przeciez kolega Ci napisał że 12611. Ty masz wyższy czyli będzie git.]

EDIT:
    winner333... sorry przecież to nie do Ciebie kolega pisał. Ty się podłączyłeś do tematu. Nie wiem jaki masz Dash ale masz wszystko napisane już co powinieneś wiedzieć.

Wczytywanie...

Poleć forum