1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego kabla hdmi -> vga używacie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elcidx, Listopad 22, 2010.

1. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Chciał bym się dowiedzieć jakiego kabla używacie w swoich konsolach przy podłączeniu do monitora.
    Preferujecie kable za 20 zł czy za ponad 100 zł. W połączeniu z jakim monitorem używacie kabli?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    VGA BigBen i zresztą bardzo polecam. A jeśli chodzi o HDMI to dostałem do dekodera. Wiadomo PROFIGOLD jedna z lepszych firm no ale cena. HDMI-->60zł=Jakość ok.

4. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    PROFIGOLD HDMI tylko i wyłącznie super jakość (kosztowało mnie to 79 zł) ale było warto, super jakość.

5. elcidx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A mieliście wcześniej styczność z kablami za 20zł itp?
    290292 do czego masz podpięty ten kabel?

6. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    oryginal!! nie lepiej poszukac uzywki za jakies 60zl?? masz pewnosc ze kolory beda idealne.

7. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam styczność z kablem hdmi dodanym do dekodera, nie wiem co to za firma ale odwzorowanie kolorów jak i ostrośc jest na wysokim poziomie. Polecam Profigolda no ale to nei są az tak małe pieniądze. Jeśli chodzi o VGA to bigben a oryginalny od MS nie ma róznicy.

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bigben, oryginał a HDMI to każdy ale DO 10 metrów! Powyżej już droższe kable musisz kupować. Sam robilem test kabli hdmi i na każdym (15 zł, 32zł i 71zł) jakość była podobna. :)

9. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Przy hdmi nie ma ZADNEJ roznicy czy kabel kosztuje 4zl czy 150zl. Roznica moze byc ewentualnie w jakosci wykoniania, a nie w jakosci przesylanego sygnalu. A co do VGA to ponoc oryginal microsoftu jest najlepszy.

10. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

przy HDMI nie ma ale przy VGA czasami jest ogromna roznica w kolorach.zalezy czy kolega ma wejscie hdmi w monitorze.

11. elcidx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wejście które chciał bym przeznaczyć na konsolę to właśnie vga, dlatego ciekawiło mnie jakich wy używacie. Od konsoli do monitora będę miał jakieś 30 cm :) Szkoda tylko że takich krótkich kabli nie ma.

12. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    W swoim TV używam kabla HDMI od "HAMA" okolo 100 zika dałem bardzo dobre wykonanie długość kabla 1.5m polecam :) w drugim TV używam kabla component żeby korzystać z kina domowego ale na jakość obrazu w HD nie narzekam może dlatego że to plazma 600Hz 46" :) ale jeżeli chodzi o monitor to poleciłbym kablem HDMI nawet ten który posiadam krótki dobrze wykonany na długie lata będzie stykał

13. thomas93PL

thomas93PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    csw.
    ja mam kabelek hdmi za 12 zł . Pozłacany i te bzdety,długość 1,5 m . Nie ma żadnych problemów,obraz jak żyleta . Niczym się nie różni (oprócz ceny :p)w porównaniu z kablem od Big Ben'a . (Sprawdzałem) . Więc nie ma co przepłacać .

14. elcidx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Złote pozłacane pany :p ja pytałem się o kable hdmi -> vga a nie samo hdmi :/

15. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Mówiąc VGA masz na myśli ten stary D-Sub? HDMI potrafi przesyłać tylko obraz i dźwięk cyfrowy, D-Sub tylko obraz analogowy, więc raczej potrzebny będzie konwerter sygnału, a takie nie są tanie.

16. Ba._Ba.

Ba._Ba. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie istnieje bo vga(d-sub) to analog a hdmi to obraz cyfrowy. Co najwyżej na dvi.

17. elcidx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum