1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego Kupić Xboxa ? z jakim LT 2 czy 3 ? nowy/ używany ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koper1305, Styczeń 3, 2012.

1. koper1305

koper1305 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witajcie, jestem zielony w sprawach Xboxa dlatego zgłaszam się do was o pomoc, Chciał bym kupić Xoxa 360 najlepiej w którego miał bym zamiar grac na piratach nie zależy mi na grze Online.
    mam zwykła nagrywarkę lg w komputerze którą chciał bym wpalać płytyki..

teraz prośba do was proszę doradźcie mi jaką wersje Xboxa kupic, czy nowego czy używke, czy wartko kupować już używke przerowbiona, jak tak to z jaka wersja konsoli i Lt 2 czy 3
    ponoć w wersji LT 3 i z grą nagrana zywkłą nagrywarką nie można kopiować na dysk Xboxa czy to prawda ?

oczywiście chciał bym grać na w nowości które mogł bym smaodzielnie wypalić. jak i starsze gierki..
    Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz czy na LT 3 nie można żadnych gierek instalować nagrywanych zwykła nagrywarką czy tylko nowości, każda gierke trzeba patchować czy tylko Newsy.
    wiem że tematy były już poruszane ale naprawde jest ich mnóstwo i nie moge znaleźć nic konkretnego a chciał bym się wreszcie zdecydować na zakup konsoli.

Pozdrawiam i licze na wyrozumiałość a zarazem pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. koper1305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Tyle osób na forum, a taka cisza.. naprawde nikt nic nie pomoże ? :(

4. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    kup sobie elite jasper(płyta główna od 2009r) 120 gb a jak chodzi o lt to 3.0 bo itak bedzie wymagane w przyszłości. A jak chodzi o instalacje gier na dysk to prawda musisz zaopatrzyc sie w ihasa

5. koper1305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Dzięki wielkie, dobrze że nagrywarka to nie wielki koszt z tego co widzę,
    a na lt 3 trzeba patchować wszystkie gierki czy tylko nowości, odrazu pozwolicie że pozwole się zapytać skąd pobierać patche ?
    macie na myśli tą nagrywarke http://allegro.pl/nagrywarka-cd-dvd-liteon-ihas124-i2026933316.html
    czy jakiś konkretny model ?

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Najlepsza opcja to SLIM najlepiej z 2011 przerobiony na LT+3.0 i najlepiej na czipie Winbond.
    Cichutki napęd, bezawaryjny, a winbond zapewni ci otwartą furtkę gdybyś kiedyś chciał sam zaktualizować flash napędu.

Gry pod LT+3.0 pat****e nowy ABGX360 v.1.0.6

7. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zeby instalowac gry na dysku nie trzeba miec ihas'a ja nagrywam gry na nagrywarce w laptopie w img wychodzi ze obraz za duzy ale mimo to wypala sie gra normalnie i na dysku sie instaluje bez problemu wiec nie wiem po co ten ihas

8. koper1305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Czyli patchować tylko trzeba nowsze gierki pod LT 3.0 ?
    Starsze moge bezpośrednio wypalać przez Ihasa i bd hulać ?
    czy wszystko pat****emy bo nadal nie rozumiem.

I jeszcze jedno warto kupować Slima używanego z allegro, czy lepiej nie ryzykować nie mówie koniecznie o przerobionym.

9. bartas432

bartas432 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wronki
  10. koper1305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
  11. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  12. nolimit123

nolimit123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dolaczam sie do pytania czy wszystkie gry na lt 3.0 trzeba patchowac czy mozna te stare norlamnie imgburnem z pliku .dvd

13. wwwsss

wwwsss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kup używany najlepiej niegrzebany, przynajmniej będziesz miał wybórjaki napęd jest w środku (po kształcie tacki bez żadnych wcięć po bokach LiteON którego można przerobić). Ja kupiłem nowego i wylosowałem Hitachi bez możliwości przeróbki. Spójrz na allegro ile jest prawie nowycch tylko wypakowanych, ja swojego też pogoniłem koledze któremu nie zależało na przeróbce.
    Kupiłem ponad rocznego niegrzebanego slima 4GB z napędem LiteOn 272 za 600 dokupiłem dysk 320GB w promocji RTV EURO AGD za 250 zł w komleceie jeszcze był kod do pobrania Lego Star Wars.
    Krótko jeżeli chcesz przerobić - używka slim ze względu na pewność co do napędu. O FAT zapomnij chyba że nie przeszkadza Ci przydźwięk lecącego samolotu odrzutowego i wyczekiwanie na RROD. Slim to cisza i (podobno) niezawodność.

Wczytywanie...

Poleć forum