1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakiego kupic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DaMned, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czytalem tu i owdzie i pisza ludzie ze te xboxy to sie psuja czesto czy te nowe slimki 250 gb sa jakies lepsze? slyszalem ze tam jasper jest ale sam nie wiem nie znam sie . Na marginesie spytam tez jak to ejst z ta gwarancja ubezpieczona czy takie cos macie czy na zwyklej jedziecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
  4. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to w slimie jest jasper? bo to jest najnowsza konsola zadnej innej nowej w moim szopie nie znajde a patrzylem juz w paru i tylko slimki albo 4 gb albo 250 gb upatrzylem sobie w auchanie najtanszego

Auchan 895 zl

EURO rtv i agd 999 zl

to samo a jaka wielka roznica

5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W slimie nie ma jaspera. Jest jeszcze jakaś lepsza i nowsza płyta główna. Bierz tam gdzie taniej. Kupuj 250 gb bo ma dysk gdzie zainstalujesz sobie gierki przez co xbox bedzie cichszy podczas grania.

6. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    uu to jeszcze cos lepszego wow a mi sie wydawalo ze jaspera nic nei pobije a co z ta gwarancja ubezbieczona ?

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jasper jest w zwykłych x'ach. W slimkach jest Valhalla, czyli nieco lepsza niż Jasper. A xboxy psuły się, ale te staaaare. Od kiedy wyszły falcony to baardzo rzadko się psują.

8. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    nowe slimki są nie do zdarcia. ja jak kupiłem konsole(rok temu na przełomie lipca i sierpnia), to przez bite 2 msc codziennie napieprzaliśmy z kumplami w fife i ufc ;) i to nie przez 2, czy 3 godziny dziennie, tylko praktycznie całymi dniami ;p później oczywiście praca i mniejszy nacisk na konsole, ale i tak do tej pory nic jej nie jest. miałem kiedyś falcona, to się zjarał po 2 miesiącach grania. wysłałem na gwarancje i znowu szlag go trafił.. tyle, że po 6 miesiącach

9. Zecik

Zecik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Oczywiscie ze Slime :) Ew. Elite

10. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak chcesz przerobic konsole to bierz Elite Jasper. W slimie przy przerobce tracisz gwarancje, a w phacie nie. Jak chcesz grac na oryg to bierz slima

11. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    kolego tutaj masz wszystko i sobie porównasz :). http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/porownanie-arcade-premium-elite-slim-60432.html

12. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Na przyszlosc szukaj !
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu: