1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakiego warto kupic xboxa ??? z LT 2.0 czy z LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dizel1239, Grudzień 27, 2011.

1. dizel1239

dizel1239 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jakiego warto kupic xboxa ??? z LT 2.0 czy z LT 3.0 chcem kupic do grania offline i czy nie dostane bana?? bo to sa xobksy przerabiane; ) i niewiem jakiego kupic Xbox360 sama konsola kosztuje :200zl a xbon360 sama konsola kosztuje :280 zl?? ktora lepie wziasc konsole??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Z przeróbką LT 3.0 (najnowsza). Reszty nie potrafiłem za bardzo rozszyfrować ale jeżeli widziałeś gdzieś Xbox'a nawet samą konsol za 200 lub 280zł to jest albo coś z nimi nie tak albo są bardzo stare ze starą wersją płyty głównej bardzo podatne na uszkodzenia. Bana możesz dostać jeżeli podepniesz konsole do internetu, offline nie.

4. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zainwestuj w słownik bo ciężko :)

Najnowsza przerobka to lt + 3.0, więc raczej to.
    Co do konsoli - nie wiem co Ty za ceny podales. Nawet jeżeli zamiast ":" jest "1" to i tak dwa razy to samo piszesz. Wysłów się jeszcze raz, z linkami :)

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

5. remos997

remos997 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Witonia Poland
    Lt 3.0 bierz bardzo wiele zmienia ;)

6. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Najpierw popraw nieco temat żeby można było ogarnąć co napisałeś ... . Jeżeli chodzi ci o to że konsola nr 1 z LT 2.0 jest za 200 a konsola nr 2 z LT 3.0 jest za 280zł i niczym się nie różnią to bierz konsole nr 1 za 200zł i jeżeli zależy ci na LT3.0 to przerób ją za 50zł ; ] . Zawsze 3 dychy w kieszeni .

@Down . Wystarczy kupić z mądrą płytą główną i wszystko ; ]

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja to bym ogolnie odpuscil xboxa za 200 czy 280 zl bo za tydzien beda tematy ze mam rrod i co zrobic, lepiej poczekac i kupic cos porzadniejszego, ja juz sie przejechalem na uzywanym i radze wszystkim uwazac

8. firedragonPL

firedragonPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    ja się zgadzam z barman_2000

moja rada taka uzbieraj na nowego i go przerób i to wszystko co mogę poradzic

Wczytywanie...

Poleć forum