1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez transport0wy, Czerwiec 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. transport0wy

transport0wy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam dylemat jakiego xboxa (360 rzecz jasna) wybrać... dyspnuje budżetem niewielkim, max. 600,700 zł. Zanaczam że po ewentualnym zakupie konsolka będzie przerobiona, bo nie znajde kasy na oryginalne gry. Najłatwiej chyba kupić używkę, bo oryginały z tego co widzę na allegro są dużo droższe.
    W sklepach typu mediamarkt chyba już tylko slimy sprzedają, więc ta najnowsza wersja z pewnością odpada z powodu zbyt dużej ceny, trudnościami z przerobieniem (podobno już przerobić można, ale nie wiem jak dokładnie z tym teraz jest). Na plus przy tej wersji jest podobno najmniejsza awaryjność....
    Schodząc na ziemię i pozostawiając wersję SLIM za sobą, myślałem przede wszystkim o wersji ARCADE. Na allegro okazja (?) prawie 410zł z poprawionym chłodzeniem [angielska wtyczka, więc zapewne konsole sprowadzane], potem druga okazja za 450 zł, ale z dyskiem 20GB, za to bez pada.
    Sam już nie wiem co wybrać. Może jednak PREMIUM lub ELITE?
    Chciałbym dość niską cenę i przy tym małą awaryjność - czyli najlepiej Jaspera (dość drogie i trochę wykraczające poza mój limit budżetowy), a nie Falcona. Chciałbym uniknąć sytuacji że pogram tydzień/miesiąc i na tym sie moja gra skończy i pozostanie jedynie naprawa... Dysk i tak prędzej czy później będę musiał zakupić, bo nie można ciągle męczyć napędu.
    Proszę o jakieś sensowne odpowiedzi, porady, bo już sam nie wiem co robić, a nie chce sie wkopać i potem latać po serwisach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Generalnie odradzam kupno używanych Xboxów. Już się przejechałem na tym, kupiłem sobie kiedyś używke (falcona)z "poprawionym chłodzeniem". Konsola pracowała jak traktor i po miesiącu się zepsuła.
    Na twoim miejscu kupił bym nową konsolę, jeżeli chcesz przerobić to nie koniecznie slima (choć uważam, że slim na chwilę obecną to najlepsze rozwiązanie sam go mam i jestem bardzo zadowolony).

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum