1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego X360 kupić? Powrót do gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DominB, Wrzesień 19, 2013.

1. DominB

DominB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem byłym użytkownikiem X360 - ostatnio miałem takiego w 2006 i tego samego roku sprzedałem. Ze względu na brak ciekawych tytułów na PC oraz niedawno wydane GTA V jestem bardzo zainteresowany jego ponownym kupnem. Wypadłem z obiegu i chciałbym dostać informacje, na co zwracać uwagę w przypadku kupna skrzynki i jaki jej rodzaj będzie zgodny z moimi wymogami.
    Pierwsza sprawa to budżet. Jest ograniczony, zdecydowanie do 450zł. Potrzebuję jedynie takiej konsoli, na której bez problemów, usterek, odpalę jakąkolwiek grę na maksymalnych obrotach w trybie SP (MP mnie nie interesuje), tak by konsola się nie przegrzewała, nie wieszała, nie ograniczała silnika graficznego nowych produkcji np. GTA V.
    Zdecydowanie nie zależy mi na dysku twardym, jeśli nie ma on wpływu na płynność działania gier. Chcę przetestować sporo tytułów, od 2006 sporo tego wyszło, więc będzie zależeć mi na nagrywaniu piratów jak niegdyś, 7 lat temu nie było żadnych problemów - czy coś się w tej kwestii zmieniło? Co z napędami, płytami głównymi czy chłodzeniem w konsolach? Wersja SLIM jest pod tymi wszystkimi względami lepsza od swoich poprzedniczek, czy nie ma to żadnego znaczenia?

W skrócie - chcę w spokoju cieszyć się wieloma pirackimi grami na konsoli, która nie sprawi mi żadnych problemów i nie ograniczy, a to wszystko do 450zł - jaki model wybrać, na co zwracać uwagę przy kupnie? Dodam, że nie potrzebuję pada, mam świetny z Logitecha - czy jest możliwość kupienia nowej konsoli bez pada, a jedynie z kablem zasilającym?

Stokrotne dzięki za solidną pomoc, zapraszam na piwo w okolicach Krosna!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Reszty czytać mi się nie chce. Pada nie podlaczysz

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ~akir a ja przeczytałem ;) ale było to męczące
    -wersja konsoli: jasper lub slimka
    -przeróbka: LT 3.0 + nagrywarka ishas lub RGH/Jtag
    -nagrywanie gier przez 7 lat się pozmieniało, poszukaj w poradnikach nie bądz leniem!!!
    -co do zestawów bez pada/dysku to szukaj na alledrogo lub tutaj w dziale giełda
    -jak nie chcesz dysku to potrzebujesz pedrive minimum 16 GB chociażby po to żeby zagrać w gtaV

5. xenus

xenus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli nie zależy ci na multiplayerze to na twoim miejscu rozejrzałbym się za jasperem z RGH. Nie trzeba nagrywać płyt (wszystko odpalasz z dysku), można grać w gry NTSC, arcade, zainstalować linuxa i sporo innych możliwości.

Wczytywanie...

Poleć forum