1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego x360 kupić, przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emis, Listopad 17, 2011.

1. emis

emis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna przymierzam sie do kupienia x'a, bo moj ps3 juz mnie zaczyna wkurzac(na x'a wiecej ciekawszych dla mnie gier, polski skyrim mnie przyciagnał :)). Troche sie juz naczytałem ale chciałbym uściślic pewne kwestie zwiazane z przerobkami. Przede wszystkim chce aby mozna było piracić, gra przez neta mnie nie interesuje, gralem na ps3 przez neta i jakos mnie nie pociąga (przez neta lubie grac na pc w stare dobre gry typu cs). Chciałbym sie dowiedziec jak to jest z tymi przerobkami, z tego co zrozumiałem to aby grać w najnowsze gry trzeba mieć lt+ 2.0 jednak rowiez z tego co zauwazylem to chyba po jakims czasie wyjda jeszcze nowsze zabezpieczenia i bede musial zrobic update na lt 2.1 itp? Taki update bedzie tylko po stronie softwarowej, czy tez konieczne jest grzebanie w bebechach konsoli? Aha i na czym dokladnie polega JTAG z tego co zrozumiałem pozwala na odpalanie gier bezposrednio z dysku bez udziału płyt, takie rozwiązanie mi sie podoba ale znów obawaiam sie o te updaty - bez grzebania w wnetrzu sie nie obejdzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    tak czy siak konsole bedzie trzeba rozebrac wiec to cie nie ominie
    o pzerobki wszystko sie nada ale lepiej nie kupowac nic gorszego niz jaspera jesli chodzi o phata tutaj przerobka jest dosc prosta
    w slimach z kolei konieczne jest wiercenie
    a zabezpieczenia wychodzą kilka razy w roku także nowe flashe wgrywa sie przynajmniej raz na rok lub wiecej zalezy co wymysli microsoft

p.s sam posiadam obydwie konsole tzn ps3 i x'a i jestem zadowolony z ps3 ponieważ nie płace za neta i mam o wiele lepsze exlusivy ale skoro nie chcesz grac online to przerób sobie ps3 taniej ci wyjdzie niż kupo nowej konsoli

4. emis

emis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ps3 to jedyny ex ktory mi sie jako tako podobał to gow3, reszta jakos nie w moim typie, natomiast na x360 interesuje mnie Mass effect 2 pl ktory na ps3 po angielsku, fable 2,3 i polski skyrim. Ps3 juz raczej nie przerobie bo mam najnowszy soft chyba 3.73 a i tak nie bede mial ww. gier ktore sa na x'a. A w tym Jtagu to też trzeba grzebać w kosoli przy updatach zabezpieczeń? Czy moze updaty sa po stronie softu, typu sciagnij cos na pendrive i uruchom to na klocku? Bo jak nie trzeba to bym sobie kupil x'a odrazu z jtagiem czy tam rgh i bym mial spokoj.

5. dogulaz

dogulaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Zależy jakie zabezpieczenia będą, ja dalej ciągne na iXtreme 1.4 i na niektorych grach sobię nie pociągne bez zbędnego pieprzenia się.

Wczytywanie...

Poleć forum