1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego Xboxa 1 kupić

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez friko, Styczeń 30, 2013.

1. friko

friko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema. Jestem nowy na tym forum. Chcę kupić 1 Xboxa, mam kilka pytań. Nie miałem wcześniej 1 X, mam X 360 i nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę w 1. Wybrałem kilka ogłoszeń z mojej okolicy (kujawsko-pomorskie), może ktoś spojrzeć i czy na podstawie danych które podam powiedzieć czy któregoś warto wziąć. Ewentualnie czy może ktoś chce sprzedać 1 X lub wie że ktoś chce fajnego sprzedać - najlepiej w okolicach Bydgoszczy, żebym mógł sam podjechać i sprawdzić?

1.
    Sprzedam konsole XBOXA I w bardzo dobrym stanie. Oczywiscie w 100% sprawna. Orginalna, nigdy nic nie było naprawiane czy przerabiane.

W komplecie: konsola, kabel do tv, dwie gry (mafia i fifa rok 2005).
    Brak pada.
    Cena 70 pln

2.
    konsola Xbox,nosi ślady użytkowania ale jest w dobrym stanie.Do konsoli dorzucę jeszcze kieronicę,pedały,1 pada (uszkodzony) i 2 gry.
    Pad jest do naprawy,pies przegryzł kabel,kierownica nie była używana mam ją poprostu w komplecie także nie wiem jak funkcjonuje,posiadam 2 gry Need for speed i Medal of honor
    Cena 100 pln

3.
    W pełni sprawna konsola Xbox z oryginalną grą need for speed. Ma odbiornik do bezprzewodowego pada. kabel zasilający i do tv. bez pada -koszt nowego 25zł
    Nie wie czy jest przerobiony
    Cena 80 pln

4.
    xbox clasic . W komplecie konsola 100% sprawna okablowanie 1 pad i 5 gier. sensor do pilota lecz pilota brak. Konsola z dyskiem 80 gb.
    Cena 180 pln

5.
    XBOX(1)
    Konsola w bardzo dobrym stanie , w tym roku wymieniany laser i wszystko chula i tańczy .
    Konsola przerobiona.
    Dysk HDD 10 GB
    Do konsoli Pad + Kilka Oryginalnych Gier + gry nie oryginalne.
    Cena 150 pln

Co o tym myślicie? Nie wiem czy mogę takie zdjęcia tu wstawić?
    Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak masz brać Xboxa 1 to tylko przerobionego. Odpalisz na nim taką perełkę jak Xbox Media Center,do tego dysk twardy-minimum 80 gb i oczywiście oryginalny pad typ S.

Wczytywanie...

Poleć forum