Jakiego xboxa kupić do starego kineskopowego telewizora

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Witam,
Zastanawiam się nad nabyciem konsoli xbox360. Sprawa pozornie prosta okazała się jednak być dla mnie zbyt skomplikowana. Do tej pory grałem tylko na pc, więc wszystkie konsolowe sprawy omijałem szerokim łukiem, a teraz nie wiem zupełnie co wybrać. Mam nastoletni, kineskopowy telewizor daewoo i póki co nie planuję zmiany na lepszy model. Proszę o radę jaki model xboxa warto dokupić do tej maszyny. Będę wdzięczny za polecenie mi modelu, który z łatwością obsłuży nową Fifę 11 (czy w ogóle starsze modele xboxów różnią się parametrami od nowych na tyle, żeby nie działały w nich nowości?). Chciałbym kupić konsolę w miarę tanio. Na allegro znalazłem wersję arcade już za 700zł. Czy opłaca się ją kupić i czym różni się od innych. Przepraszam za zupełną zieloność w temacie, ale liczę że ktoś wyrozumiały odpowie na moje pytania.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Kazdy Xbox jest taki sam. W stosunku do daty produkcji zmienione jest m.in: chłodzenie. Na kineskopie? Ehh, nie ta generacja.. Gry będą rozmazane, naprawdę. Nie polecam. Tylko niektóre (najstarsze tytuły) będą jeszcze w miarę ok. Jeśli masz monitor, to kup sobie kabel VGA do Xboxa, wtedy uzyskasz obraz HD.

Kup sobie Arcade (data produkcji 2009) + dokup dysk 60/120GB. To bedzie najlepsze rozwiazanie. Gry zawsze instaluj na dysk (naped nie bedzie zamęzcany i będą szybciej gry chodzić)
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Tylko jasper lub slim ;) (najmneij awaryjne) . A co do TV z tylu powinna byc wlepa i tam pisze 60 Hz Lub 50 Hz . Jak 50 Hz to nie bexziesz mogl grac we wszystkie gry ;)
 

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Czyli może lepiej jak podepnę konsolę do monitora - LG Flatron L1718S, tylko 17 cali, ale jakość pewnie lepsza. Myślę, że powinien mi wystarczyć dysk nawet 120giga, zwłaszcza, że nie planuję zakupywania wielu gier (drogo). Zastanawiam się też o co chodzi z tzw. ,,przeróbką" xboxa. Bez niej nie chodzą piraty a z nią nie można grać w internecie.Ta nielegalna opcja nie bardzo mi pasuje, jednak zastanawiam się, czy na moim wolnym łączu internetowym (tylko pół mega) jest w ogóle szansa pogrania w necie
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
jakos bedzie 10000000000% lepsza. Przerobka? Mozesz grac na live, tylko, ze do czasu.. dostaniesz bana = brak gwarancji i mozliwosci gry po sieci(w ogole nie mozna sie laczyc) Pol mega? Nie ma problemu. To nie jest Playstation Network, gdzie lagi sa przy internecie 6mb :)
 

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Ok, więc w zasadzie wiem już co kupić. Xbox 360 jasper + kabel VGA. Dzięki za pomoc, mogę powiedzieć, że problem rozwiązany.
 

marcin264

Użytkownik
Użytkownik
Dobry wybór bierz sprawdzonego jaspera, ale radziłbym z dyskiem
 

wert999

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej kup jaspera
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
weź Jaspera. Arcade do tego dysk i zabawa;)
 

Do góry Bottom