1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego xboxa polecacie ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GruBisHi, Kwiecień 8, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. GruBisHi

GruBisHi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam...
    W xboxach jestem nieco obeznany lecz to co przeczytałem tutaj na forum nie wystarczy mi do podjęcia odpowiedniej decyzji... :/
    Otóż przejdźmy do konkretów.... Chcę zakupić xboxa budżet myślę do 400 zł ;/ ale szukam xboxa na którym można grać na piratach i tylko offline nie potrzebuję żadnych wi-fi itp (tak jak ma slime) ponieważ raz że mnie nie stać dwa warunki mi do tego nie sprzyjają zależy mi na: dobrej cenie, małej wadliwości oczywiście Jasper i w miarę sprawnej i cichej pracy....Zastanawiałem się nad Arcade 20 gb lecz nie jestem do końca pewny....Znalazłem dobrą ofertę Premium Jaspera z przeróbką lt 3.0 (370 zł) lecz sprzedawca nie sprzedaje do niego dysku......

Proszę o porady..... z góry dziękuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na twoje wymagania, Jasper myślę że do 400 bez problemu znajdziesz dobrego Jasperka :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jasper jak kazdy fat za cichy to nie jest, a jak naped chodzi to juz wogule masakra. Do 400zl jasper nic innego nie kupisz w tej cenien miare solidnego.

5. jak781

jak781 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    CK
    Tak jak poprzednicy... W tej cenie i jeśli nie zależy Ci na tym, żeby konsola miała Wi-fi to Jasper :)

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Remix27 - no nie przesadzaj. Jaspery nie są wcale takie głośne.
    Chyba, że w Twoim jest zamontowany silnik odrzutowy jako dodatkowy akcelerator GPU i bulbulator kwantowy.

Do GruBisHi - bierz Jaspera, za 500zł możesz dostać dobry zestaw z 120GB HDD co w zupełności wystarczy.

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ja mam slim a fat jak dla mnie zaglosne i tv max glonosc 20 na 100 jadnostek to jej nie slychac takiej fat.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum