1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego xboxa wybrać? Proszę o radę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bezimienny Bez, Listopad 18, 2011.

1. Bezimienny Bez

Bezimienny Bez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki jeśli nie w tym dziale ale mam pewien problem.
    Przymierzam się do zakupu xboxa 360 i mam pewien odwieczny dylemat.Zamierzam na zakup przeznaczyć skromne pieniądze tj max 700 zł.W tej kwocie mogę kupić nowego Slima z pamięcią 4GB,bądź używanego xBoxa z Allegro (w tej cenie kupię konsole z grami i najprawdopodobniej z Flashem),no i tu się zaczyna mój dylemat i pytania.
    Zastanawiam się co się najczęściej psuje w xboxach i jakie są koszty naprawy tych podzespołów?
    Czym się różni Slim od Premium? Bo Premium zauważyłem że można wyrwać za trochę lepsze pieniądze,więc wnioskuje że musi być coś z nim nie tak? Czy różnica jest naprawde duża?

Proszę o pomoc bo w tym temacie jestem kompletnie zielony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
  4. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zalezy tez do czego bedziesz tego Xboxa uzywal - jesli chcesz grac typowo przez neta to kup Slima i nie przerabiaj, staraj sie kupowac rozsadnie gry, takie nad ktorymi spedzisz wiecej czasu (ewentualnie mozesz przerobic i pograc w starsze ale do grania na XBL uzywaj oryginalnych).
    Stary premium jest tez ok :) Faty latwiej sie tez przerabia, ale sa ponoc bardziej awaryjne - ja akurat mam swojego 4 lata i 0 awarii a juz sporo godzin chodzil i nie narzekam.
    Dodam tylko ze jezeli chcesz uzywac tylko gier oryginalnych, kupowac gry na XBL itd. to 4 GB dysk to jest malenstwo.

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kup se slima 4gb a puzniej dokupisz dysk a jesli CI starczy kasy to kup slima 250gb

P.S. Wolabys kupic samochod - Octavie z 1997r (Premium) czy juz nowsza i poprawiana Octavie z 2004r (Slim) - to tylko przykład ;]

6. oliwia_08

oliwia_08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    Bierz slikm 250gb np. uzywany żeby kasy ci starczyło albo dozbieraj na nówke xbox 360 slim 250gb

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja bym rozważał między slime a fat elite. plus slima nie psująca się konsola/cicha bardzo, minusy dosyć droga przeróbka ,jak chcesz za 700zl to raczej bez dysku będzie.
    elite plusy konsola czarna jak slime, tania przeróbka nie psująca się,dysk 120gb i do 700zl lekko minusy głośniejsza od slima i do kinect trzeba dokupić zasilacz

8. matis9988

matis9988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gałki
    Ja znalazłem z dyskiem 250GB i 8 grami :confused:

9. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ludzie co ma elite do nie psucia się... a tak poza tym, to możesz używać czasem interpunkcji, bo tego bełkotu się czytać nie da (interpunkcja to nie tylko przecinki)

Wczytywanie...

Poleć forum