1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego xboxa wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BugMN, Wrzesień 23, 2013.

1. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.
    Chcę kupić Xbox 360 w kwocie do 400zł. Ma służyć do grania w Fifę 13/14. Musi mieć HDMI. I nie wiem, o co chodzi z tym wszystkimi LT 2.0/3.0, czy jak jest przerobiony to można grać w oryginalne gry przez internet? Bo chciałbym grać na multiplayer. I co to są te ROD'y? Czy to wyklucza całkiem konsolę? Jak rozpoznać wersje, które te błędy mają najczęściej?
    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc komuś zorientowanemu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kirito

Kirito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Najlepiej Kupić X na płycie jasper z HDMI (Elite) ja kupiłem bez niczego i z LT3.0 za 300 zł dostawa 30 zł
    Ad 2 jeżeli grasz przez neta w orginalne gry to nie dostaniesz bana i jeżeli nie masz przeróbki
    Z tego co wiem a mam xboxa od 2 tyg to różnie bywa z przerobionymi konsolami wiec jak chcesz grać mutli to kup nie przerobioną :3

4. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Żeby grać przez neta trzeba płacić jakiś abonament? I czy oryginalna gra musi być nowa?

5. Kirito

Kirito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Musi być gra orginalna podobnoczytałem że jest jakis sposób zeby grac na piratach
    I nie trzeba płacic abonametnu
    Podpinasz konsole do neta robisz sobie konto na XBL (xbox live) wkładasz płyte z orginalna grą odpalasz i grasz

Wczytywanie...

Poleć forum