1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego XBOX'a wybrać?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Madal, Kwiecień 10, 2014.

1. Madal

Madal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Z racji tego, że w tematyce XBOX'ów jestem zielony ponieważ wcześniej miałem PS3 potrzebuję pomocy przy wyborze idealnej konsoli :)

Budżet: 750zł

Myślę, że o nowym nie mam co marzyć więc nastawiam się na używki.

Czego oczekuję od XBOX'a?
    - chciałbym grać online(FIFA 14, GTA V),
    - chciałbym żeby XBOX nie był zbyt awaryjny.

Co możecie mi polecić?
    Słyszałem że lepiej brać X'a z RGH i LT ale nie za bardzo wiem z czym to się je.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RGHmc

RGHmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobczyce
    Przy RGH pograsz tylko offline, ale z dysku bez nagrywania gier na płyty. Lt/ltu pozwala grać online, ale musisz nagrywać gry na płyty. Co do awaryjności to slimy ogóle są mało awaryjne. Jak chcesz grać online to albo na oryginalnych grach, albo ewentualnie lt/ltu. Lt można robić na starszych napędach jakieś +-50zł, Llu jest znacznie droższe. Więc jak chcesz jednak xboxa przerobionego do gry online w miarę niskich kosztach to szukaj slima z napędem nadającym się do lt.

1 osoba to lubi.
  4. Madal

Madal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RGHmc dzięki za odpowiedź!

Na co patrzeć kupując konsole jeżeli chodzi o podzespoły i datę produkcji?

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup sobie xbox slim z xkey lub wasabi grasz na xbox live i nie musisz gier nagrywać.

1 osoba to lubi.
  6. RGHmc

RGHmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobczyce
    ale w 750 chyba się nie zmieści ? Pytam, bo nie wiem jakie są teraz tego koszty, ale wydaje mi się, że za tanie to nie było .

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    do xkey lub wasabi doliczasz sobie jeszcze kieszen z dyskiem. Xkey jest droższy ale z wasabi kupisz. Rgh może i jest tansze ale brak jakiej kolwiek możliwości multi. Lt to trzeba mieć nagrywarke ihas rev b i mieć szcześcia troche z nagrywaniem. Same emulator wasabi lub xkey 300-350zl konsola jest od 400zl

8. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Kup sobie slima i do tego wasabi. Slim to ok.400zł a wasabi na allegro jest za 320zł, lub przerób pod lt 3.0 ale wtedy szukaj konsoli do lipiec/sierpień 2011 no i nagrywarka do tego potrzebna ihas rev b lub eu

Wczytywanie...

Poleć forum