1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiego xboxa wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kemott7, Wrzesień 17, 2010.

1. kemott7

kemott7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Pierwszy raz bd kupował xboxa i mam pytanie jakiego wybrać?(obydwa nowe) doradźcie, bo w x'ach jestem zielony-ważne też że nie był za drogi (w cenie slima mam arcade i dorzuce 100 zł i mam F1 2010, a tak to musze niecałe 200 zł dokładać) . Linki:
    X-BOX360 ELITE SLIM 4GB + GRA GW MS Najtaniej (1228352487) - Aukcje internetowe Allegro

Xbox 360 Arcade + 20gb HDMI NÓWKI F.V SKLEP (1232484550) - Aukcje internetowe Allegro

Aha jeszcze jedno pytanie slim ma wbudowany zasilacz czy na zewnątrz?(WiFi się przyda bo mam router, ale kable też są także neta bd miał w xie)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
Wczytywanie...

Poleć forum