Jakieś fajne anime o tematyce - bijatyka

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Witam.
Może są tu jacyś maniacy, bądź osoby interesujące się anime i mogą mi polecić jakieś fajne anime coś w stylu Dragon Balla, Naruto, Fairy Tail, One Piece ?
Bardziej wolałbym takie jak Dragon Ball, gdzie walczyło się na pięści itp.. Ale ogólnie rzecz biorąc jakieś fajne anime gdzie walczą (oby nie na miecze, bądź non stop magia..).


Jak coś znacie i mniej więcej pasuje w te krytyki to z chęcią to poznam ;)

Lubię od czasu do czasu przytnąć sobie jakieś fajne anime :)
 
Street fighter?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
blue dragon ale to jrpg czyli 'trzeba-to-lubieć'
afro samurai - action/adventure hack and slashowate
Devil may cry - hack and slash
(mocno naciągane) Soul Calibur 4
NieR - RPG/Adventure (polecam pograć ok. godzinkę bo wielu pseudo-graczy na tutorialu wymiękło twierdząc że w 3 minuty nabili 30 lvl - a jest to po prostu turbo-tutorial. później grasz normalnie levelując i zdobywając bronie)
oczywiście wszelkie dragonballe ale wykluczyłeś je więc piszę tylko pro-forma.

więcej grzechów nie pamiętam :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylko Tomsi'iemu chodzi chyba o samo anime, wiecie takie "chińskie bajki" (ironia, sam uwielbiam anime i mangę) w którym głównym motywem są nawalanki. Ja niestety nic nie mogę polecić. Naruto już pewnie znasz, a Bleach opiera się właśnie na mieczach...
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Na pięści...raczej nic mi nie przychodzi do głowy, ale możesz zobaczyć claymore albo full metal alchemist brotherhood.jest jeszcze"maju de watashi ni koi shinasai"ale za dobre to ono nie jest...więcej chyba nie dam rady pomóc, jestem raczej z tych co wolą psychologiczne ;p

Sent from my GT540 using Tapatalk
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
stary, jeśli lubisz typowe mangowe lekko cyberpunkowe klimaty to ogarnij sobie tego NieR lub jeszcze Resonance of Fate - JRPG ale troszkę odbiega od typowych gier z tego gatunku, można postaciami poruszać sie po całej mapie (masz punkty ruchu). ogólnie nie ogarnąłem tej gry ale pograłem dość dużo. Śmierć w tej grze kosztuje Cię złoto a za złoto możesz kupować ciuchy dla postaci i różne tam takie badziewia.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ajj teraz mi się przypomniało widziałem Full Metal Alchemist zarówno starą jak i odświeżoną wersję. Stara jakoś bardziej dramatyczna była wg. mnie.

Street Fighter anime oglądałem ale jakoś nigdzie nie mogłem dostać odcinków po tym jak Ryu nauczył się Hadouken..

Devil may cry oglądałem i jakoś nie przemawiało to do mnie niestety..

Hellsing był taki sobie, za to fajny klimat miał :)


Tak jak #MrDraiger napisał chodzi mi o Anime, a nie gry :D. Tak na marginesie święty czas, że w Naruto ruszyli dalej z fabułą, a nie same filtry..

Bleach jest dla mnie troszkę dziwny.. Ale być może w wolnym czasie dam szansę i zobaczę chociaż 3 odcinki i się okaże "czym to się je".
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy oglądałes ale darker than black albo samurai champloo(jest walka na piesci a dokładnie taki nieokrzesany styl ale anime ciekawe)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
to afro samurai'a sobie obejrzyj. bardzo brutalne, fajna kreska dobra fabuła i w ogóle. jest serial i jeden (nie słyszałem o innych) pełnometrażowy
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Tak na marginesie święty czas, że w Naruto ruszyli dalej z fabułą, a nie same filtry..
Przecież już nie ma filerów w naruto :D jak się nie mylę naruto już próbuje opanować kyuubiego. Fajnie wiedzieć że na tym forum są jacyś fani "chińskich bajek". Co do polecenia, jeżeli zależy tobie na walkach to polecam bleacha. Wiem że nie chcesz by były miecze, ale jak się przemożesz to nieraz będziesz zdumiony walkami, tym bardziej że nie zawsze będą walczyć na miecze. Po za tym, tam walki kończą się rozrubą - rzucaniem przeciwnikiem o ściany (oczywiście przebicie jej na wylot). Jednak na rozkminę polecam dwa najlepsze wg mnie anime, pierwsze to death note a drugie (ulubione) code geass.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bleach, tam niby walczą na miecze ale to różnie bywa, czasem zamienią to na coś innego, ogólnie bardzo fajne ale dużo fillerów jest.
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
No akurat filery wręcz trzeba unikać :D
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ostatnio filery były pół roku!
 

Fiszó

Użytkownik
Użytkownik
Polecam SOul Eater, takie w sumie krótkie ale bardzo fajne anime
Zero no Tsukima też warte polecenia :)
Ogólnie to polecam One Piece najbardziej, jestem w 380 epie i oglądam każdy odcinek z wielkim bananem na twarzy, mało filerów, dużo akcji, super walki, fajna fabuła i troszke humoru :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zarówno w Anime jak i Mandze uwielbiam to, że najpierw było stadium zafascynowania uniwersum, światem, prawami jakie nimi rządzą (czy to demony, czy czakry, czy smocze kule czy inne nierealne rzeczy) każda postać jest "dziwniejsza" od kolejnej, postacie robią jakieś nienormalne/nienaturalne rzeczy które dla nich są chlebem powszednim, potem się oswajamy i już aż tak nas nie rajcują nowe hiper moce, tylko oglądamy/czytamy przygody naszych bohaterów i w takim stadium dalsze poznawanie mangi/anime nie różni się niczym od oglądania ulubionego serialu w tv, po prostu jesteśmy ciekawi co tam się wydarzy u naszych "starych znajomych" :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
WTF is filler ?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak na chłopski rozum można było by powiedzieć że jest to odcinek anime który nie jest na podstawie mangi. W sensie że ni jak ma się do fabuły odcinków głównych (które są oparte zazwyczaj na mandze*).
Dla przykładu tak było w Naruto shippuuden, że były odcinki oparte na mandze, później strzelili paręnaście odcinków filerów i znowu ostatnio lecą z odcinkami opartymi na mandze. Takie jakby sztuczne wydłużenie Sezonu (całego anime).

EDIT
Jax9000 tak jak pisałem ostatnio się skończyły filery, a tak to były.. :( a ja tu ciekaw jestem tej wojny i spotkania Sasuke vs Naruto. I want to see the POWER.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Zero no Tsukima też warte polecenia :)
Warto dodac ze to romans,IMO bardzo dobry;] ale walki tam malo.
a co do tematu to przypomnialo mi sie jeszcze "ao no exorcist"
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak na razie można było by powiedzieć pochłonął mnie Bleach :) jestem na 15 odcinku. Jestem osobą pracującą na 3 zmiany.. więc wolnego czasu mam mało. Lecz jak znajdę jakaś chwilkę na relax to patrze na Bleach. Anime nawet fajne walki są, zawiłości są, fabuła znośna jest, poczucie humoru na miejscu :).

Teraz tak mi się przypomniało świetne anime Shin-chan może nie ma tam walk itp itd. Lecz poczucie humoru na najwyższym poziomie :)
 

mdgwp

Użytkownik
Użytkownik
Naruto i Dragon Ball - dzieciństwo :D
 

Do góry Bottom