1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakim graczem jesteś ? Spokojny czy nerwowy ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QwerTaj, Sierpień 5, 2010.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak jak w temacie, jakimi graczami jesteście ? Spokojnymi, czy raczej nerwowymi ?

Osobiście jestem strasznie nerwowy, gdy mi coś nie wyjdzie kur*uje, pier*le, itp. :D Ale satysfakcja, gdy już mi wyjdzie jest ogromna. A jeśli nie wyjdzie, to jestem tak zmęczony katowaniem gry i wkurzaniem się, że przez resztę dnia jestem spokojny ;)

(Nie wiedziałem, czy temat ma być tutaj, czy w Offtopic, więc jakby co - przenoście)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    heh mam podobnie jak ty tez klne jak ktorys raz z rzędu mi nie wyjdzie ale jak wyjdzie to jestem mega happy :D
    Teraz tylko klne bo kiedys urwalem analoga od pada i juz teraz tylko klne :p

4. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zdecydowanie nerwowy :) Jak się zatnę w którymś miejscu to wulgarka leci litanią hehe :) No ale tak jak napisał kolega wyżej, satysfakcja jak się uda jest :)

5. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Ja jestem raczej spokojny, ale nie ukrywam bywają momenty w grach co męczę się nie raz kilkanaście/dziesiąt razy i wtedy siarczyste słowa polecą ;]
    A jak już bardzo mnie coś zdenerwuje to wyłączam konsolę :)
    Aha i nigdy nie rzucam padem ani nic z tych rzeczy. Swój sprzęt szanuję. Oczywiście przyjaciół sprzęt też gdy gram nie u siebie np :]

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Spokojny do czasu. Ostatnio grając w ME2 SPOILER gdy szedłem po statku zbieraczy(tym gdzie spotyka się legiona) zombie pare razy pod rząd mnie zabijały SPOILER

Na początku spokojnie, potem troszkę nerwowo potem parę razy je powyzywałem. Często jak gram w FPS'y, to po strzeleniu komuś w łeb mówię BOOOM! Head shop, jak Doug (polecam obejrzeć na yt FPS doug).

Czasami też zdarzy się w GTA gadać mi to wyjeżdżających mi na maskę innych uczestników ruchu. Wtedy leci gdzie się pchasz pacanie itp. ;).

HoFi: na przyszłość ,oczywiście bez spacji
    Kod:
    [SPO ILER]tekst[/SPOILER]

7. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Ja też raczej jestem spokojny, ale już nie raz nieprzyjemne słowa poleciały do kliku gier.... :)
    Podobnie jak fake4r szanuje swój sprzęt. Również nigdy nie rzucam, nie uderzam padem ani nic. Raz tylko zdarzyło mi się dosyć mocno nacisnąć przycisk ON/OFF konsoli jak już przechodziłem glupią misję w GTA IV coś koło 5-ego razu. :D
    Ale potem ochłonąłem i wynagrodziłem to mojej kochanej konsolce czyszcząć ją cała. :DD

8. arek91k1

arek91k1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdecydowanie nerwowym, jak gram na pc' to najbardziej obrywa klawiatura, psp kiedyś rzuciłem (na szczęście wylądowało na łóżku), a na xboxie jeszcze mnie nic nie zdenerwowało. :p

9. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Jak mi coś nie wyjdzie, albo powtarzam jeden durny moment i mi to nie wychodzi mam ochotę wywalić pada przez okno :) najczęściej klnę ale jak gram z kumplami i gadam na grupie to zawsze jakiś fajny tekst się znajdzie i wyzwiska do przeciwników :)

10. XaraN

XaraN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej Nerwowy;);)
    Generalnie denerwuje się gdy coś katuje (naprawde trudnego) wiele razy przegrywam to wyłączam konsolkę.. A najgorzej jest jak juz przejdę pod koniec tego trudnego momentu i ..... FAIL więcej nie probuje ;d. Wtedy nie ukrywam , zaklnę ;)
    Ale satysfakcja jest niesamowita po przejściu !

11. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Ja to jestem nerwowy na 100 % ale nie aż tak rzucać padem lub czymś innym.teraz akurat gram w nfs shift i jak jakiś pajac wjedzie we mnie albo mnie wyprzedzi no to przekleństwa lecą chyba ze mama w pokoju jest no to w myślach hehe.

12. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja jestem bardzo nerwowy kilka razu już to odczuła mysz czy klawiatura a xboxem na razie nie szaleje nie chce pada rozwalić :p

13. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    A ja jestem bardziej nerwowy czasami gdy nie wiadomo co zrobić albo już któryś raz z rzędu przechodzę pewien moment to płyta może polecieć przez okno, ale to się rzadko zdarza.

14. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja jestem bardzo nerwowy...wydzieram sie i klne na xboxa :) a jak przejde dany moment to (z radosci :D) bluzgam przeciwnikow :D

15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że ktoś zada takie pytanie graczom ;]

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem człowiekiem bardzo nerwowym (w przypadku gier) a ogólnie w życiu to raczej spokojny. Raz miałem taką sytuację, jak grałem w Shifta. Płytka po prostu zrobiła wycieczkę na dwór. Poza tym w innych grach również denerwuje mnie gdy mamy jakiegoś kompana który jest sterowany przez SI i uprzykrza mi życie. Wtedy to dopiero lecą różne słowa i wyzwiska :D

16. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nerwowy ;D Nieraz gra mnie wkurza,to ostro pojadę bluzgami ;D Ale Xboxa nie ruszę,xbox jest święty ;D

17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Bardziej offtop :D

Ja kiedyś byłem nerwowy a teraz gram na spokojnie, a jak mam problem z misją to wyłączam konsolę :DD

18. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ja jestem raczej spokojny, jeśli coś mi sie nie uda to powiem symboliczne K***A ale nic poza tym, tłumacze sobie że to tylko gra i że zawsze moge wyłączyc x'a i porobic cos innego i ze spokojem "prze-analYzowac" co zrobiłem nie tak. Troche to teoretycznie brzmi ale tak jest :)

19. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ja jestem spokojny,czasem przy małych wpadkach polecą Ku..y i tyle.Natomiast jeżeli ginę raz za razem i jeszcze do tego ten sam typek mnie zabija to nie panuje nad sobą.Gdy jeszcze grałem w Quake'a III Arena rozwaliłem 4 myszki o blat biurka w ciągu miesiąca.Z Padem się hamuje,choć już kilka razy by wylądował na ścianie. :DD

20. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nerwowy, jak większość.
    Najbardziej bluzgami obrywają "koledzy z 12-osobowej drużyny" w Bad Company 2... "JAK MOŻNA BYĆ TAKIM HOOYEM ?!" :D

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja tam raczej spokojny jestem. Jeśli coś długo nie wychodzi to trochę klnę, nie ukrywam tego nawet jak ktoś jest w pokoju :)
    Natomiast konsole szanuje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum