Jakim graczem jesteś ? Spokojny czy nerwowy ?

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie nerwowy tylko że z tym że jak coś nie wychodzi wyłączam x''a i odpalam pół godzinki i od razu przechodzę coś. Ale już nie rzucam padem czy coś mam nie raz taki dryg ale sie powstrzymuje. Bo wiem czym to się kończy, jak grałem na PS2 to uderzyłem padem o podłogę i nie działał tamta sytuacja była nauczką i już staram sie nie rzucać.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie nerwowy. Szczególnie jeśli muszę powtarzać jakiś moment kilka/naście/dziesiąt razy, lub jeśli mi baardzo nie idzie w CoDzie na multi. Raz tylko zdarzyło mi się rzucić padem (chyba przy pierwszym przechodzeniu GTA IV, przy późniejszych razach idzie łatwiej :D), ale jak już rzuciłem, to tak że rozwaliłem ten "koszyczek" na baterie :D
 

Maciek_aka_GJRlz

Użytkownik
Użytkownik
jestem graczem zdecydowanie nerwowym, gdy robię osiągnięcia i coś mi nie wychodzi to takiego wk**wa łapie że wyłączam gierkę i odstawiam ją na tydzień-dwa,

gdy nagrywałem gierki na ps2 i gra była silniejsza odemnie łamałem płytkę na 20 części
 

AveSilesia

Świeżak
Świeżak
nerwowy
 

nekrofita

Świeżak
Świeżak
Zależy w jakie gry gram jak w RPG strategie itp to raczej skupiony i spokojny. Jak gram w FSP TPS i zręcznościówki to skupiony ale często bywa nerwowo jak ostatnio np. w Army of 2 mnie troszkę agresja brała ale nigdy się nie poddaje :D
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś byłem bardzo nerwowy jak grałem np. w Coda na blaszaku na necie. Teraz z biegiem czasu jestem wyluzowany to tylko gra. Jak nie mogę czegoś przejść luzuje na maksa poślady i do skutku. :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślę że średnio :D
Jeśli się zdenerwuję, to poprzeklinam pod nosem i mam spokój :D
Ale nie żeby rzucać itd. :D

Najbardziej mnie wkurzał THP8 :p
 

Marian112

Banned
x

jak zawsze nerwowy tylko jak zginę w call of duty zcy innej grze odrazu biorę siekiere i wale w x pudło :} albo z kopa w tv :} nooo a jak gram na kompie to biorę młot strażacki i jazdaaaa ;]:DD
 

zooooounk31

Banned
raczej nerwowy, zazwyczaj jak nie moge czegos przejsc lub zatne sie to piekne panie cisna sie na jezyku az mnie dziewczyna strofuje :D
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Jestem raczej nerwowym lecz gdy wszystko idzie ladnie pieknie to jestem spokojny:DD
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
jak mi cos nie idzie to pisze do kolesia, z ktorym gram zeby "wypier....lał z gry" bo mnie denerwuje frajer. Ale zadko tak sie dzieje, bo jestem tak *********m graczem, ze raczej w Polsce nie ma zawodnika, z ktorym moglbym przegrac.

Kolego nawet jeśli jesteś bardzo nerwowy to na forum obowiązują pewne zasady. Nie używamy wulgaryzmów / bemben12
 

65userow

Banned
Jestem nerwowy!!! Jak w MW2 gine na respie(no 4 razy w 15 sekund) to wtedy krzycze sam do siebie nawet jak gram sam. Czasami mam chec rzucic padem w tv. Dodadkowo jak sa lagi. Wale cale magazynki i nic. Niee no tak nie moze byc.

Chce aby wraz premiera black ops(podobno maja byc tam dedykowane serwery) wprowadzono je tez do mw2.
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Nerwowy, ale nieraz też gram na luzie. Kiedy po raz trzydziesty ginę, albo się dre, albo patrze na monitor/tv z mordem w oczach :p
 

vanuf

Użytkownik
Użytkownik
Raczej staram sie cieszyć grą a nie denerwować wiec jestem spokojnym graczem :p
 

Pinernals

Użytkownik
Użytkownik
Stanowczo nerwowy. Bayonetta na poziomie Hard sprawiła, że dosłownie przy każdym rozdziale kląłem jak szewc. Zresztą przy każdej grze zdarzy mi się często poprzeklinać, ale tylko kiedy niespodziewanie zginę, albo powtarzam do upadłego ten sam fragment. Zwykle, kiedy jestem zdenerwowany na maksa to po prostu wyłączam konsolę. Raz z nerwów walnąłem padem we włącznik komputera (komputer mam obok konsoli), że został na nim lekki, na szczęście nie rzucający się w oczy ślad (na padzie). Oczywiście nigdy nie zepsułbym konsoli/reszty otoczenia tylko dlatego, że mi w grze nie idzie. Poza tym na ogół jestem raczej spokojną osobą.
 
Ja to tak . Staram się być ostrożny , by sie nie zdenerwować , bo jak się zdenerwuje na jakąś gre to potem już do nie nie wracam . Więc nie wiem nawet czy jestem spokojny czy nerwowy ; wiem tylko tyle , że jak się zdenerwuje ( każdy musi ) to chce się odegrać na członku z rodziny . :) Ale tak to chyba jestem spokojny , moge to sobie spokojnie przyjąć do wiadomośći , że męcze się z tym pół godziny , wtedy zmieniam gre , albo ide porobić co innego . Jeśli chodzi o gry , to chyba wyścigowe i FIFA . Bijatyki , hmmmm czasem mogą bywać denerwujące . Jeśli chodzi o FPS , Strzelanki itd . nie denrewują w ogóle .
 

xRazor

Użytkownik
Użytkownik
Zazwyczaj jestem spokojny, ale to nie dotyczy multi w CoDzie :D Jak mam ratio dużo na minusie to aż krzyczę do siebie, rzucam bluzgami na prawo i lewo, mam ochotę rzucać padem. Po godzinie nerwów wyłączm konsolę i gram dopiero następnego dnia.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
******am sie jak nie siada, wkurzam sie jak mi idzie :D
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
jak gram w multi i mi idzie....to lataja teksty w stylu "tak sie gra" "technika" i ogolnie smiech
jak mi nie idzie to bluzgam ostro k....ch... p.... standardowy zestaw:D
ale padem nigdy nie rzucilem:D...zdarzy mi sie walnac piescia w stół
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi i multi to spokój 100%, ale w fifie, ekhem .
 

Do góry Bottom