Jakim kablem najlepsza jakość?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fallangel

Użytkownik
Użytkownik
Witam, szybkie pytanko,
kupuję nowy telewizor Panasonica 47" Full HD, etc. i chciałem zapytać jakim kablem osiągnę najlepszą jakość z konsoli xbox360? HDMI? Czy może jakimś innym?
Pozdro.
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

fallangel

Użytkownik
Użytkownik
ok, dzięki, rozumiem, że cena nie gra roli? A długość kabla? Bo słyszałem, że im dłuższy tym gorsza jakość, a TV mam blisko x'a :)
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no wiadomo że jak masz blisko to nie ma sensu kupywać 3m kabla ;) a cena nie koniecznie gra role wszystkie są praktycznie robione tak samo i raczej nie ma wielkiego sensu wydawać 100 zł na kabel
 

xboxforu

Użytkownik
Użytkownik
jakosc ta sama bedzie na kazdym bo cyfrowo leci jedynie wykonanie kabla moze byc rozne;p no chyba ze kupisz 10m kabel to moze byc lipa;d
 

saju1906

Użytkownik
Użytkownik
Krótki kabel hdmi i raczej lepszej jakości już nie uzyskasz.
 

Kniaziu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, szybkie pytanko,
kupuję nowy telewizor Panasonica 47" Full HD, etc. i chciałem zapytać jakim kablem osiągnę najlepszą jakość z konsoli xbox360? HDMI? Czy może jakimś innym?
Pozdro.
Nie ma znaczenia jaki kabel hdmi na każdym bedzie działać tak samo, wiem z własnego doświadczenia bo przy zakupie telewizora 3d koles też mi wciskał kit że bedzie 3d działac tylko na kablu hdmi 1.4 a kupiłem najtanszy na allegro 1.3 chyba i działa bez najmnieszego problemu. Dla próby pożyczyłem od kumpla 1.4 i co? Nic żadnej różnicy nie ma a za kabel dal ponad 50zl.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Lepsze kable to chwyt marketingowy no chyba, że masz 10 metrów do TV to wtedy taki kabel coś tam pewnie poprawia.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Lepsze kable to chwyt marketingowy no chyba, że masz 10 metrów do TV to wtedy taki kabel coś tam pewnie poprawia.
Myślę, że 10m, to jeszcze zbyt mała odległość, żeby można było zobaczyć różnicę :) Tak samo wciskają kit, żeby kupować ze złotymi końcówkami :D
 

saju1906

Użytkownik
Użytkownik
Co do złotych końcówek to lipa efekt taki sam jak przy zwykłych końcówkach a koszt kabla rośnie prawie dwukrotnie ale jeżeli chodzi o długość kabla to jest różnica a poza tym skoro ma tv obok konsoli to ten zwisający kabel by tylko przeszkadzał.
 

fallangel

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki za info wszyscy, temat to zamknięcia :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zamykam.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom