1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakim kablem podłączyć PC <-> Logitech Z-906

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez NikoBellic91, Wrzesień 3, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam. Może to będzie i głupie pytanie, ale za bardzo się na tym nie znam, więc wolę spytać tu specjalistów niż potem wyrzucić pieniądze w błoto. No więc sprawa wygląda tak. W moim PC siedzi (A raczej na płycie głównej) dosyć stara karta dźwiękowa i mam tylko wejście niebieskie, zielone i czerwone a ww. głośniki które niedługo zamierzam kupić ma kilka opcji podłączeń do PC. Screen:

http://demo.sellsmart.pl/upload/logitech_z906_2.jpg

No i niestety jedyny sposób na podłączenie tego zestawu to te biało-czerwone wejście. Tu chyba będzie potrzebny kabel chinch czy jakoś tak, tylko jest taki problem, że tego na allegro jest MASA i dokładnie nie wiem który konkretnie wybrać. Bymbył wdzięczny jeśli ktoś by mi doradził który konkretny przewód kupić :)

Z góry dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. fisiek0303

fisiek0303 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemka ja bym proponowal moze wymiane karty graficznej a np na Soundblaster Live lub audigy 2 cena okolo 80 do 150zl do takich glosniczkow przydalo by ci sie..a kabelek widze ze najlepiej wypadalo by podpiac Swiatlowodem lub coaxialem o ile dana karta ma takie wejscia ale raczej u ciebie jedynym sposobem to zakupienie kabelka 2xcincz + jack. moim zdaniem takie by wystarczyly Hama dobra firma sam uzywam produktow tej firmy http://allegro.pl/kabel-hama-jack3-5-2xcinch-proclasse-gold-0-75m-i2598910342.html

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Planuję zrobić jak mówisz, ale zakup karty zostawię sobie na następną wypłatę, bo by mi nic z tej nie zostało . A jak już będzie kolejna wypłata, to biorę tą kartę: Karta Creative Sound Blaster X-Fi Titanium - Ceneo.pl

A co do tego kabla, to jesteś pewien w 100%, że będzie działać z moim zestawem? Bo jak tak, to już nawet dzisiaj biorę :D

5. fisiek0303

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jestem pewien sam uzywalem takiego kabla w moich wczesniejszych glosnikach ktore mialem podpiete pod PC.. :)

1 osoba to lubi.
  6. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ok to w takim razie dzięki za pomoc. A jeszcze mam takie dodatkowe pytanie:
    Jak będę kupował kabel optyczny, to też zwracać uwagę na firmę, czy brać ze sklepu tzw. "Pierwszy-lepszy"? Bo do Xboxa oczywiście obowiązkowy będzie Optical :D

7. fisiek0303

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1 osoba to lubi.
  8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia: