1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakiś serwis w Krakowie i okolicach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez firepredator, Marzec 10, 2010.

1. firepredator

firepredator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    We wcześniej napisanym temacie opisalem problem z układem HDMI i niestety jedynym moim wyjsciem jest serwis, tylko serwis do, którego się zgłosiłem nie posiada już sprzętu do grzebania w konsolach. Z tąd moje pytanie, czy moglibyście polecić jakiś dobry serwis xboxów w Krakowie i jego okolicach??
    Pozdrawiam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. firepredator

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to problem z monitorem jest a nie z xboxem

Ta IIyama to model Benq, który miał problemy z software'm sterującym DVI-HDMI. Trzeba oddać do zmiany softu, jeżeli jeszcze nie jest to zrobione.

tu masz temat o tym >>>IIYAMA B2403WS Problem z HDMI ( blue screen )

lub sam poszukaj softu na googlu i go zmień ,
    poczytaj instrukcje obsługi monitora tam coś powinno byc opisane
    wcześniej spróbuj z menu wybrać kolejne rodzaje wejścia sygnału w monitorze

5. firepredator

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, za odpowiedź, tylko że to raczej nie to, ponieważ mój komputer jest cały czas podłączony do HDMI tego monitorka, a także próbowałem podłączyć konsolę kumpla i jemu działa na tym monitorze.

Wczytywanie...

Poleć forum