1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość dźwięku na standardowym headsecie microsoftu? (wasze odczucia)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BrunnerPL, Wrzesień 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BrunnerPL

BrunnerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Niedawno zakupiłem oryginalny headset do X360 tego typu Oryginalny Headset Microsoft Xbox 360 | | Sklep R2pol - gry, konsole, ps2, ps3, x360, psp, gba, n64, psx, gry komputerowe, Wrocław

I prawdę mówiąc nie spodziewałem się jakiejś rewelacji, ale jednak to co otrzymałem, zupełnie nie nadaje się do komunikacji.
    Zakupu dokonałem na allegro i sam już nie wiem komu mam wystawić negatywa sprzedawcy czy microsoftowi. Oczywiście negatyw dla MS moze być tylko i wyłącznie symboliczny:)
    Dlatego chciałem zapytać się użytkowników tego typu headsetów o ich opinię.

Z moich tygodniowych obserwacji: Nie jestem w stanie zupełnie zrozumieć jakiś 90% słów wypowiadanych w języku angielskim. I wprawdzie moja znajomość języka jest umiarkowana, ale nie mam problemu z porozumiewaniem się w tym języku za granicą (Szwecja, Szwajcaria, wyspy Kanaryjskie itp.) choć w UK już troszkę gorzej ale też jestem w stanie zrozumieć co do mnie mówią.
    Tu w tym cudnym haedsecie ni hu...hu niestety. Jestem w stanie wyłapać czasem tylko pojedyńcze słowa, z jakiejś niezrozumiałej trzeszczącej i charczącej magmy.
    Z językiem polskim niestety jeszcze się nie spotkałem, ale myślę ,że tylko nie wiele lepiej będzie.

I pytanie czy ja mam zły (niesprawny) headset czy to jest to stan normalny i MS raczył wyprodykować coś tak bardzo badziewnego?

PS. aha zastanawiam się jeszcze czy router WiFi ustawiony przy konsoli może w jakiś sposób mieć wpływ na jakość dzwięku (headset wpięty jest do bezprzewodowego pada)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dla mnie tragedia i dlatego wolalem kupic porzadny sprzet audio ;]

4. Łukasz Łatwiński

Łukasz Łatwiński Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pietrzykowice, Wroclaw, Poland, Poland
    chłopie a czegoś ty się spodziewał za 22 zł ... zwykły kawałek plastiku z logiem Microsoftu jak chcesz porządne słuchawki musisz mieć dobrze ponad 100 zł , nie rozumiem twojej frustracji ^^

5. Łukasz Kapelan

Łukasz Kapelan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Ja gadam na tym tylko z kumplem po polsku i nie jest katastrofalnie :) Fajniejsze słuchawki są do X'a już za niewiele drożej:
    Dał byś dyche drożej i by było takie coś :)
    SŁUCHAWKI HEADSET STEREO DO XBOX 360 Z MIKROFONEM (2662952836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum