Jakość grafiki na monitorze LCD 19' XBOX 360

Mateooo14

Banned
Witam, otóż mam pytanie , a mianowicie kilka dni temu kupiłem sobie xboxa 360 slim i aktualnie gram na telewizorze CRT i jakość grafiki mnie przeraża .... W Alan Wake to w ogóle nie mogłem przeczytać napisów bo były rozmazane (niewyraźne) .
Teraz chcę sobie kupić ten kabel VGA i zamierzam grać na monitorze LDC LG - L1919S 19cali , i tu moje pytanie:

Czy jak podłącze konsole do tego monitora to w opcjach konsoli pojawi się jakaś opcja wyboru rozdzielczości czy coś w podobie ?
I czy grafika będzie lepsza ...??
I czy będe mógł ustawić HD ???
 

TigraTeam

Banned
garafika bedzie o niebo lepsza bedziesz mial w opcjach wybor rozdzielczosci jak monitor nie ma hd to nie ustawisz
 

Mateooo14

Banned
mój monitor raczej nie ma HD , ale chyba będe mógł ustawić większą rozdzielczość niż na telewizorze CRT ?
Bo na telewizorze chyba rozdzielczość sama się ustawia , i wydaje mi się że za wysoka to ona nie jest , a na monitorze będe mógł ustawić większą ???
 

TigraTeam

Banned
Bedziesz mogl kupuj kabel i sie nie zastanawiaj bo roznica jest duza
 

Mateooo14

Banned
ok dzięki
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Monitor masz HD bo rozdzielczość HD to 1280x720, twoj ma 1280x1024 z racji formatu 4:3, problemem może być to czy konsola ma w opcjach rozdzielczość twojego monitora
 

Mateooo14

Banned
a jak nie ma to co ?
 

TigraTeam

Banned
a jak nie ma to co ?
to ustawisz mniejsza i tak bedzie lepiej niz na crt
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
a jak nie ma to co ?
To obraz będzie nieproporcjonalny i nie ostry/lekko rozmyty
 

Mateooo14

Banned
mam nadzieję że będzie odpowiednia rozdzielczość
 

Do góry Bottom