1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość gry na telewizorze FullHD.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shaken, Lipiec 23, 2010.

1. shaken

shaken Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    posiadam telewizor : 32" telewizor LCD full HD - LE32B650 - LCD - Telewizory | SAMSUNG
    Zastanawiam się nad zakupem konsoli. Ale najpierw, chciałbym popytać o jakość grania na tego typu telewizorze. Nie chodzi mi konkretnie o ten sam model ale o podobne. Czy rzeczywiście sprawia to ogromną przyjemność?
    Domyślam się że połączenie poprzez HDMI będzie najlepsze.
    Prosiłbym o jakieś wskazówki, wyjaśnienia, uwagi.
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupuj konsolę :). Jakość najlepsza przez HDMI.
    Kod:
    Czy rzeczywiście sprawia to ogromną przyjemność? 

Nic nie zastąpi gry na konsolce. Wracasz wieczorkiem do domu rozsiadasz się na kanapie. Włączasz wiatraczek i kładziesz zimne piwo na stół :). Włączasz jakąś mocarną grę i masz czysty relaks. Jedynie czasem zmieniasz płytę w konsoli i grasz w jakości HD.
    Dla mnie cud miód. Szczególnie jak jestem zmęczony i nie ma nic w TV.

@EDIT
    Konsole podłączasz tylko HDMI. Najlepsza jakość + dobry dźwięk + tani kabel. (Kabel za 20zł od tego za 100 niczym się nie różni).

4. Misiek271

Misiek271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    zgadazm sie z przedmówcą nie ma to jak posiedziec wieczorkiem przed konsola z dobrym tytułem
    ale co do połączenia dźwieku to stawiałbym na optyka i jakiś dobry zestawik 5.1
    ja posiadam logitech z 5500 i dźwiek jest rewelacja jakbym miał sąsiadów to pewnie by narzekali.
    a co do kabla hdmi to w praktyce obraz jest ten sam a nawet jak ulega zmianie to niezauważalnie
    a te kabelki za 100zł sa pokryte złotem a jak wiadomo złoto to najlepszy przewodnik :pi ma sie te świadomośc ze kabel jest dobrej jakosci :)

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakosc na telewizorze FullHD jest najlepsza ! naprawde swietna grafika ! Wiem co mowie :)
    a zreszta zrob porownanie jak kupisz xboxa to podepnij go kablem A/V i porownaj ta jakosc z podpieciem kabla HDMI.
    Zobaczsz rownica jest ogromna a co najwazniejsze na hdmi w grach napisy sa widzoczne,czytele i przerzyste a na A/V rozmazane i nie da sie doczytac niekiedy.

6. Swistiboy

Swistiboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedynym problemem może się okazać wielkość telewizora. Gry wyglądają u mnie ładniej na monitorze LCD 22 cale niż na telewizorze 32 calowym z HDMI. Może to kwestia "marnej" firmy produkującej telewizory, jednak oczy widzą lepiej na monitorze.

Wczytywanie...

Poleć forum