1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakość liter w grach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez astronic, Czerwiec 24, 2011.

1. astronic

astronic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam spory problem otóż litery w grach są bardzo słabej jakości gram na tv Telewizor 29 CRT Daewoo DTK-29U3K-100D | KGNET Piekary Śląskie - Internetowy sklep komputerowy

i może macie jakieś rady jak poprawić ich widoczność ? Ledwo je odczytuje z odległości 2-3 metrów!!
    Może jest jakaś możliwość podłączenia do niego kabla HDMI ?|

EDIT
    Ps: mój kolega ma kabel do monitora :) Może na monitorze będą lepiej działały gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    CRT.. Nie oczekuj cudów :/

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na crt jest lipa sam kiedys chcialem grac w tekkena 6 companie nic totalnie nie dalo sie przeczytac pozdr i lepiej grac na monitorze lub kupic lcd:)pozdr a tak poza przyokazji wiem ze jakis kabel jest co poprawia obraz ale sadze ze to tylko kosztuje i mega duzo nie daje

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Spójrz na swój TV i będziesz wiedział co jest problemem ;)
    Ja wgl nie rozumiem jak można kupić X'a pod CRT no ale...

6. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    no ta xbox pod crt spokoooo.... Na crt zawsze będą takie literki nie oczekuj cudów po takich rzeczach polecam kupić dobry monitor za 500 zł lub telewizor lcd

Wczytywanie...

Poleć forum