1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość obrazu na monitorze

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez so0cer, Lipiec 13, 2014.

1. so0cer

so0cer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, aby podłączyć xboxa do monitora używam coś takiego - KONWERTER ADAPTER z HDMI na VGA D-Sub FULL HD (4365209424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    jakość obrazu mnie nie zadowala bo chciałbym żeby była jak na tv. Są jakieś kable które poprawią jakość? Nie jest to raczej wina monitora bo jeśli gram na pc te same gry wygladają lepiej

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Z reguły gry na pc wyglądają lepiej niż na xboxie. Tekst na obrazie jest czytelny czy poszarpany?

Tapnięte z mojej Z1

4. so0cer

so0cer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak wiem, że na pc to lepiej wygląda ale chodzi mi o to, że na xboxie podłączonym do tv i pc to wygląda bardzo podobnie ale gdy xboxa podłącze do monitora to jakość jest słabsza więc myślę że to jest wina kabla. Jesli chodzi o tekst to jest on czytelny.

Wczytywanie...

Poleć forum