1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość obrazu problem z hdmi

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez czeski24, Grudzień 13, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.mam pewien problem.Brat ma x 360 premium (wersja bez hdmi) ,podłącza kablem component.Ja mam wersje elite i podłączam kablem hdmi.Problem jest taki że na jego kablu obraz ma lepszy kontrast i jest jakby bardziej jasniejszy( u mnie widać zaciemnienia lekkie w rogach ekranu).Dzieki hdmi mam w ustawieniach konsloli opcje typu poziom czerni,kolory(on na swoim kablu tego nie ma) ustawiam wszystko na auto lub kombinuje lecz obraz dalej mam z mniejszym kontrastem i bardziej przyciemnionym.

P,S obie konsole sa podlaczone do jednego tv - samsung 32 cale hd ready

2. Lotnik421 Xbox One

3. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    temat do kosza,chodzilo o ustawienia tv

Wczytywanie...

Poleć forum