1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość Obrazu x1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil Nykołajczuk, Sierpień 7, 2011.

1. Kamil Nykołajczuk

Kamil Nykołajczuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam Xbox'a pierwszej generacji i mam takie pytanko .

Jak podłącze go do plazmy to wyraznie obraz jest gorszej jakości niż na zwykłym tv .

Da się jakoś to poprawić ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wpływ na to może mieć kabel jakim podpinasz x'a do tv, można też spróbować przestawić ustawienia w konsoli

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pamiętaj, że w starym xboxie nie wyciągniesz jakości full hd więc zostaje tylko podłączenie przez chinche lub EURO ale jakościowo będzie dużo gorzej niż w x360

5. Kamil Nykołajczuk

Kamil Nykołajczuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale słyszałem coś o kabelku component czy jakoś tak. Jest coś takiego i czy coś to daje ?

Wczytywanie...

Poleć forum