1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Akindusx, Październik 13, 2010.

1. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, za kilka dni bede mial ixa, ostatnio gralem na swoim TV LG z HD Ready 32 cale, a teraz bede chcial grac na swoim monitorze Samsung SyncMaster 2343nw 23 cale, jednak nie ma on raczej HD choc na stronie samsunga pisze, ze full HD, ale nie ma nigdzie wejscia HDMI, tylko VGA (D-SUB), a wiec bede mial HD czy nie ?

I duza bedzie roznica w obrazie na tv z HD ready, a tym monitorze bez HD ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    twój monitor potrafi wyświetlić max. 2048x1152 a FULL HD to 1920x1080
    więc będziesz miał HD - przez kabel VGA wyświetlisz każdą rozdzielczość
    którą jest w stanie wyświetlić twój monitor
    co do jakości obrazu to sam oceń... ale powinien być bdb.

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Bedzie bardzo dobrze, ja grałem kiedyś na LCD Benq 22 cale na VGA i wydaje mi się ze obraz był ładniejszy jak przesiadłem się na LCD TV LG 37 cali kabel component lub HDMI.

Wczytywanie...

Poleć forum