1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jakośc obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shintar, Październik 19, 2012.

1. shintar

shintar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pod konsole zwykły telewizor kineskopowy z przed 10 lat. Moje pytanie czy są jakieś bardziej zaawansowane ustawienia (jeśli tak to gdzie) żebym mógł poprawić jakoś obrazu? Bo mam tylko w ustawieniach pal, tryb i tyle no i hdtv ale tego włączyć nie mogę. Głównie chodzi o jakość napisów których praktycznie nie widać.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  4. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma, ratuje Cie tylko nowy TV bądź monitor.

5. metzli

metzli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    to wina rozdzielczosci i ostrosci, pod kineskopem nic nie zdzialasz, kilka gierek z tego co pamietam miala mozliwosc zooma ktory byl wlasnie do tego zeby bylo lepiej widac napisy ale to rzadkosc, jesli nie masz kasy na tv chociazby z hdready a masz monitor ze zwyklym wejsciem vga to zakup sobie kabel vga i smigaj pod monitorem nawet jesli nie ma hd roznica bedzie kolosalna:) wiem po sobie poniewaz pamietam przesiadke z TV CRT na monitor (ze zwykla rozdzielczoscia maksymalna 1280x1024 bodajze) poprzez dokupiony kabel VGA, najbardziej denerwowalo mnie granie w GTA 4 gdzie nie widzialem tam prawie nic i smiganie w Dirta zaliczajac jakis row/drzewo na kazdym zakrecie i skupianie wiekszej uwagi na mini mapie niz na krajobrazie/drodze :)

Wczytywanie...

Poleć forum