1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość pomocy technicznej MS

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez brattanek, Marzec 12, 2014.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Wczoraj miałem przyjemność skorzystać z telefonicznej pomocy MS - 4 min połączenia stracone na połączenie z konsultantem. A jakość linii i menu tragiczna w szczególności literowanie słowa SUPPORT. Na szczęści Pan, który był konsultantem był bardzo ogarnięty i udzielił potrzebnych informacji o płatnościach. Uważam, że w dzisiejszych czasem jakość takiej linii powinna być na wyższym poziomie, w końcu mamy Polski Live?

PS. jakbym się nie zdenerwował to zapewne dalej był słuchał o czerwonych diodach :)

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
  4. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
  5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Końcówka podsumowuje całą jakość rozmowy :D

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    ZAL.. Jeszcze jak słyszę "eksbaks" to masakra.. Zdecydowanie wolę powiedzenie xbox.. Nie brzmi tak chu..

Co do całego połączenia to żal.. Tak właśnie nabijają sobie kasę. W vectrze jest to samo pierdzielą 3 min, a później - żaden konsultant nie jest dostępny!

"Ja pierd**" Najlepszy motyw :D hehehe

7. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie sprawa supportu MS to temat rzeka. Po pierwsze to z numeru play nie można dodzwonić się na infolinie w Polsce (nie wiem jak z innymi sieciami komórkowymi). Po drugie jakość dźwięku jest tragiczna i ciężko zrozumieć co oni tam gadają. Nie wiem czy używają oni headsetów od x360 czy podobnego g****. Jedyna rozsądna opcja to zalogowanie się na xbox.com i zamówienie połączenia zwrotnego. Poza tym tam naprawdę to g**** oni tam wiedzą i ch*** się znają. Dzwoniłem tam wielokrotnie i zazwyczaj słyszałem opowiastki że oni nie są w stanie się tym zająć bo konto jest na USA lub że nie mają wystarczających uprawnień... Śmiech na sali.

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ja dzwoniłem z PLAY i nie miałem problemu dokładnie pod nr 22 594 19 99 (stacjonarny Warszawa). Co do pomocy widocznie trafiłem na kogoś ogarniętego bo tłumaczył mi o płatnościach karta na konto US i nie był problemu, że mam XO w PL na konto US. Bardzo w porządku konsultant. Nie wrzucam tej rozmowy gdyż nie chcę aby miał jakiś problem z tytułu udzielonych informacji.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie znałem tego numeru. Ja miałem na myśli ten oficjalny numer supportu xbox polska który podają po zapytaniu.
    Co do pomocy. Więc Tobie coś tłumaczyli a ja tam nie zgłaszam się po tłumaczenia/wyjaśnienia. Ja tam zgłosiłem się z konkretnym problemem który ich przerósł.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

10. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Poplułem monitor ze śmiechu :) Konsultantka to chyba Dżoana Krupa, piękny akcent.

11. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    czy wy naprawdę nie słyszycie ze to czyta automat?

@ Tomsi - "eksbaks" to prawidłowa wymowa tej nazwy. polskie xbox to to samo co "tomp rajder", "czikago" etc. i to dopiero brzmi "chu.."

Na jaki numer dzwoniłeś?
    Z tego co pamiętam, zawsze jak dzwoniłem to polskiego MS od razu łączyło z konsultantem.
    Ciekawe czemu zmienili obsługę na ten smutny automat? Milowy krok w tył i oszczędzanie kasy.

12. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Może i xbox powinno się wymawiać "eksbaks" ale musimy pamiętać że jesteśmy w Polsce nie w czikago i u nas taka wymowa jest komiczna

Wczytywanie...

Poleć forum