1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakość usług

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez portals, Czerwiec 6, 2010.

1. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam taki pomysł żeby wypisywać nasze doświadczenia z rożnymi serwisantami bo ciężko znaleźć dobrego serwisanta.

Proszę o nie robienie śmietnika

Zacznę ja

www_SerwisGSM_pl

Konsola miała RROD 0110 została naprawiona i podziałała trochę mniej niż miesiąc i znowu dostałą tego samego RRODA.
    Serwisanta próbował naprawić konsole ponownie ale nie udało mu się i konsola miała błąd związany z uszkodzeniem pamięci(nie pamiętam jaki ale nie 0110).Serwisant oddał całą kwotę więc zachował się OK

Następny serwis uznał ze płyta była grana,nie wiem o co chodzi ale jak patrzyłem na płytę po tym serwisie to w niektórych miejsca były dziwne plamy.

Ocena:Średnia

micchl

Naprawa w 100% profesjonalna znacznie bardziej niż u poprzedniego serwisanta.Naprawa była nie możliwe więc dostałem za 300zł jaspera pod Jtag'a.Nie mam nic do zarzucanie.
    Ocena:Bardzo Dobra

Jeśli pomysł nie spodoba się Administracji lub/i moderatorom to proszę go usunąć.Nie robię tematu bo to aby kogoś oskarżać ale po to aby ludzie wiedzieli u kogo warto serwisować naszą konsole a dużo osób to czeka.

Wczytywanie...

Poleć forum