1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

James Bond 007: Blood Stone i dawny Bond

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Październik 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Bizarre Creations zamieściło w sieci nowy materiał wideo dotyczący gry James Bond 007: Blood Stone, która ukaże się w następny piątek, 5 listopada. Dzisiaj możemy posłuchać deweloperów mówiących o inspiracjach zaczerpniętych ze starych filmów o agencie MI6.

źródło: onlinecenter.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    No nawet nieźle to wygląda... ...szczególnie te Astonki :)

4. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ja juz gram w bonda , nie wiem jak wy ;D gra bardzo dobra , cały czas sie coś dzieje. Bardzo dobra gra , błedów narazie nie zauważyłem. Kilka fotek z gry na dowód : ImageShack Album - 4 images

5. szem

szem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-Wa
    Bardzo fajna i grywalna gra, może troszkę za prosta na najtrudniejszym poziomie ale poza tym trzyma klimat bonda. Jeżeli chodzio grafikę jest bardzo dobra, jest filtr filmowy na łożony. Fajne są pościgi samochodowe.

6. elzooo

elzooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi to jednak przypomina sprintela ... nie wiem czy bond da radę pokonać Fishera :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum