James Bond Blood Stone - OPINIE!

kleszczu290

Użytkownik
Użytkownik
Gra w sieci, proszę o pisanie opinii o tytule:) Życzę miłego grania:)

Osobiście spodziewałem się lepszego tytułu po zapowiedziach. Przede wszystkim napawał optymizmem deweloper odpowiedzialny za PGR więc liczyłem, że sekwencje jeżdżone będą kozackie. Niestety tak nie jest gra jest jednym wielkim skryptem. Model jazdy jest beznadziejny, levele może i wyglądają ładnie ale za to postacie są niczym wyjęte z Alpha Protocol...ogólnie gra się w miarę przyjemnie ale jest całkowicie średnio...a do tego poziom trudności-dla dzieci które pierwszy raz pada złapały. Gdyby nie lokacje to poczułbym się jak za czasów początku ps2. Jak dla mnie 6/10
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Gra totalnie przeciętna. Grafika bardzo ładna, jednak zdarzają się kiepskie tekstury. Strzelanie - maksymalnie bez polotu. Bronie nie mają kompletnie kopyta, poziom trudności jest tragicznie niski, sztuczna inteligencja gorsza niż z pierwszych gier city interactive (tępaki stoją i czekają aż ktoś ich zabije), w dodatku JB to typowy samograj - większość akcji wykonujemy wciskając jedynie odpowiedni przycisk, autoaima nie da się wyłączyć i jest baaaaardzo natarczywy, każdy interaktywny element jest oznaczony poświatą... Etapy jeżdżone również nie zachwycają. Model jazdy jest prostacki (do tego stopnia, że każdy kto miał styczność z porządną samochodówką będzie musiał się do niego zdecydowanie przyzwyczaić), trasy w 100% oskryptowane, a trudność tych etapów nie istnieje. Ziewałem po już po pół godziny grania. Przeszedłem 2 etapy, a jest chyba....6. Ode mnie ocena 5+/10. Kolejne rozczarowanie tego roku.
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ta gra to jakieś lekkie nieporozumienie... Gra jest prosta do bólu. Gram jakieś 30 min i jestem niemile rozczarowany tym tytułem. QoS był 10x lepszy. Tutaj gra praktycznie gra za nas. Z góry ustalone są miejsca elementy w które można strzelać, ostrzeliwać. Strzelasz w beczkę a on nie wybucha idziesz kawałek dalej, przy następnym pojawiają się wrogowie strzelasz i wybucha o_O. Jazda samochodem to czysta masakra. Oczywiście jazda w stylu arcade, po trupach do celu. Jeśli w tej grze zginiesz chociaż raz to chyba tylko przez to, że w tym czasie ktoś do Ciebie zadzwoni, albo dostaniesz sms'a :p Wrogowie nie mają mózgów nie chowają się za przeszkodami. Wręcz wystawiają Ci się i idą w Twoim kierunku po to abyś ich zabił. Jedyne co ratuje gre to przerywniki filmowe, choć w nich mogłoby pojawić się coś w stylu QTE, a tak Bond wszystko robi praktycznie za nas. Auto aim jest bardzo wkur... Grafika jest kiepska. Jeśli będziemy zbyt gwałtownie ruszać kamerą wystąpi efekt rozmycia, który nie za bardzo wyszedł autorom gry. Mnie na przykład przeszkadzał. Generalnie gra jest prostolinijna nie mamy możliwości pójścia w lewo bądz prawo... Zawsze droga jest jedna w dodatku oskryptowana jak ktoś pisał wcześniej. Nie można niczego podnosić. Nie da się wejść w żadne inne pomieszczenia, świat gry jest zamknięty. Przynajmniej tak twierdze po 1 misji. Gra może dalej się rozkręci choć w to szczerze wątpie. W sumie to bym nie polecał, jednak z braku laku pograć można. Ocena 4,5/10

edit# w dodatku telefon bonda wyglada jak K800i :D a w QoS miał C902 :D
 

Draki

Świeżak
Świeżak
Gra ciekawa ale pewnie z tego względu że uwielbiam Bonda:) Fabuła jest ciekawa, można się poczuć jak w interaktywnym filmie co jest dla mnie ciekawą opcją ze względu na brak nowego filmu o przygodach bonda który ma wyjść dopiero w 2014r. Niestety gra jest dla mnie bardzo krótka ledwie 4-5h ale tak mi się spodobała ze zacząłem grę od nowa na poziomie 007 na którym całkowicie inaczej się gra bo nie ma autoaima oraz giniemy po maksymalnie dwóch hitach.
 

szem

Świeżak
Świeżak
Zgadzam się praktycznie ze wszystkimi :) to chyba miała być prosta gra nawet na poziomie 007. Jak na razie nie sprawia kłopotów a szkoda. Graficznie ładnie, dźwięk troszkę gorzej. 100 % średniak 7/10 za Bonda. Misje zróżnicowane ale nie jest to gra typu " next gen "

Pozdrawiam
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Przyjemna prosta gra w stylu 007, grafika przyjemna dla ok dodajmy do tego szybką rozgrywkę i zarazem efektowną ja jako gracz i fan filmow z agentem 007 jest jak najbardziej za, w mojej skali miodności 10/10 bo przechodzę dalej z zainteresowaniem, nie zapomnijmy gry mają przede wszystkim bawić :)
 

mlkgmk

Banned
Po przejściu misji z samolotem jestem bardzo mile zaskoczony dynamiką. Gra może nie powala ani grafiką ani poziomem trudności ale jest to jedna z gier które mnie w ostatnim czasie wciągnęły. Szkoda że nie można za pomocą precyzyjnego celowania na zwolnieniu zdjąć powiedzmy 5 po kolei. Daje 7/10.
 

tomekszcz91

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnąłem przez przypadek, ściągałem linki z tematu "Fable III" a dostałem Bonda który miał słabe oceny ale nie zgadzam się z nimi. Dla mnie jako fana agenta 007 gra dobra, co prawda czasami wydaje się za łatwa ale nie brakuje w niej akcji, a przecież o to chodzi :)
 

szela_512

Banned
James Bond:Blood Stone-Opinie

Witam.
W tym temacie możecie się wypowiadać na temat gry o podtytule Blood Stone

Ja sam osobiście powiem (bo gram już w nią z 3 lub 4h), że grafika w tej grze jest na bardzo wysokim poziomie(szczególnie woda w 1 misji zrobiła na mnie wrażenie , ale także śnieg w późniejszych misjach).;)
Rozgrywka jest imponująca .

Ogłolnie gra mi się podoba , widze w niej malucienkie niedociągnięcia w postaci przeciwników , którzy tak łatwo dają się zabić.Ale w połowie gry jest ich dużo więcej , ale nie będe zdradzał szczegółów.;)

Pozdrawiam
 

pryputt

Użytkownik
Użytkownik
Grę przeszedłem i polecam ją fanom brytyjskiego agenta. Gra wywarła na mnie dobre wrażenie. Jeszcze raz polecam :)
 
pozytywnie mnie zaskoczyła bo spodziewałem się wielkiej chały i zagrałem jedynie z sentymentu do serii filmowej, a gra okazała się być świetna
bardzo krótka (ok. 4 godzin gry na standardowym poziomie trudności bez przerywania cut scenek), ale teraz gram w nią drugi raz na najwyższym poziomie 007 i gra się jeszcze lepiej
strzelanie na ślepo wreszcie nabiera jakiegoś sensu bo na tym poziomie możemy zginąć od pojedynczej kuli (mimo to idzie mi szybciej niż za pierwszym razem :] )

szczerze polecam zaczęcie od razu od najwyższego poziomu trudności i ogólnie grę jako taką - najlepsza produkcja w jaką grałem od kilku miesięcy

IMO
Podobne do: The Bourne Conspiracy
 

widmo233

Użytkownik
Użytkownik
Gra na 30 min nudna, prosta
 

Do góry Bottom