1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

James Bond: Quantum of Solace - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez materna13, Październik 27, 2008.

1. materna13

materna13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie. Już za niedługo no może już jutro ta gra bedzie
    ( TUTAJ ).
    Jest juz na megashare ale dla abonentów tegoż serwisu .
    Za niedługo na rapidshare.
    O to dla niedowiarków zobaczcie tu
    http://xbox360warez.net/SMF/index.php?topic=2979.0

Wersja przedpremierowa.HEHE. :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: James Bond: Quantum of Solace - opinie

Już jest, ale jest to REVIEW COPY więc podziękuje.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Ja własnie jestem w pierwszej misji (gra moze reveiew copy i ma bad kreon - ale i tak nie zamierzam grac online :)
    Gra jest dobra graficznie moze odstaje troche od np najnowszym gearsów ale nie jest zle. Gra sie bardzo dynamicznie i w miare łatwo, wszedzie bondowskie tricki, dla mnie moze to byc hicior:)

5. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

no i co z tego że review copy?! no może ten kreon czy coś tam to lipa dla kogoś kto chce multi, ale to zę Review Copy to nei znaczy że gra jest gorsza! w 99,9% przypadków jest to ta sama wersja gry która trafia na pói sklepowe.

a co do bonda to się nawet nie fatyguję. może na PC ściągne (dla mnie FPS'y na padzie nie istnieją) to sprawdzę (i na płycie zaoszczędze). szkoda że zrobili pieprzonego FPS'a. jakaś głupia moda na te FPS'y. bo to dzieciak zobaczy trailera żę się chodzi z bronią i kupi. ******* mnie już takie myślenie. niedługo będziemy w Simsów FPS grać! fallout też FPS zrobili. a ja dalej czekam na TPP'a przynajmniej tak dobrego jak Everything or Nothing na PS2. a FPS'om mówie stanowcze NIE!! za dużo tego shitu wychodzi i na dodatek bez jakiego kolwiek polotu!

6. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

To ja ponarzekam ze nie ma zadnych fajnych chodzonych bijatyk :) Tak milo wspominam czasy Cadillacs and Dinosaurs, Final Fight czy Punishera :/ Teraz jest taka fajna technologia, a wiekszosc chodzonych bijatyk nazywa sie teraz "action adventure tpp" i nie ma tego klimatu parcia ciagle w prawo i miazdzenia fal przeciwnikow :/ I nowego Screamera i RoadRasha mi brakuje :/

7. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

A to, że jak ktoś korzysta z LIVE i przyjdzie fala banów to takiego kolesia, który grał w review copy na pewno nie ominie. :D Mniej jeszcze ban nie dopadł, a mam już konsole ponad 2 lata.

8. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No przeszedłem własnie nowego Bonda i musze powiedziec ze szkoda plyty na niego, z zegarkiem w reku gre przeszedłem w 2 i poł godziny (na srednim poziomie trudnosci)... gra wsumie skupija sie na tym aby wybic wszystko co sie rusza dookoła, do bolu liniowa jest, w pewnych momentach zalewa nas taka fala przeciwnikow ze niewiadomo skad strzelaja i niestety dosc czesto sa momenty ze aby dalej przejsc trzeba wszystkich wystrzelac a raz mi sie zdazylo ze przeciwnik zapadl sie do polowy z podloge i nie dalo sie go zabic ;) no i od poczatku trzeba byla ten moment strzelaniny przechodzic, grafika nie prezentuje sie za najlepiej mimo ze to silnik CoD4, fajnie wybuchy wygladaly i fajna sprawa jak jest duzy wybuch to wlacza sie zwolenienie czasu, niestety nie ma zadnych fajnych gadzetow (przynajmniej ja nic nie znalazlem:p), nie ma korzystania z zadnych pojazdow choc az by sie prosilo jakis dobry poscig za kółkiem Astona Martina. Fabuła tez jakos nieszczegolnie interesujaca jest, wsumie to omijalem kolejne przerwyniki ktore sie dalo przewinac. Reasumujac grało mi sie w to jak w gry wypuszczane przez City Interactive na PC czyli jeszcze nie zaczniesz grac juz sie konczy, fabuly zadnej i srednia graficznie, ale jako dobry odstresowywacz na 20 minut dziennie moze byc ;)
    Moja ocena ogolna to: 5/10
    Grafika: 6/10
    Grywalność 5/10
    Dźwięk 6/10

9. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

Dzisiaj zassałem grę (rip od Dagger'a), wypaliłem, zagrałem i przeszedłem w kilka godzin na normalnym poziomie trudności.
    Moim zdaniem nie jest to jakiś piekielnie mocny tytuł ale nie jest też kiepski. Typowa średnia strzelanka z małymi elementami akcji. Podczas gry denerwował mnie brak krwii i momenty jakby ktoś uciął scenę lub zrobił ją na *********. Przykład: walczę z kolesiem na dachu pociągu, pokonuję go i już ładuje się kolejny rozdział. Spodziewałem się, że James go zrzuci lub coś w stylu a scena się urwała jak James jeszcze z niego nie zlazł. Zdarzyło się też kilka wpadek, np. koleś rzucił we mnie granatem a ten się zatrzymał w powietrzu. Jeśli chodzi o inteligencję przeciwników to nie wiem co powiedzieć bo z dalszej odległości to strzelali bardzo dobrze a jak stali dosłownie 2 kroki za mną to nie potrafili czasami trafić (raz mnie kilku otoczylo bo się zapędziłem w kozi róg a zdążyłem każdego z nich powalić ciosem).
    Co prawda nie oglądałem jeszcze filmu ale kilka rzeczy nie trzymało mi się kupy.
    W grze ogólnie jest dużo strzelania, kilka ciekawych broni i parę momentów w których trzeba wykazać się zręcznością.
    Uważam, że ta gra mogła zostać zrobiona lepiej. No ale jest jak jest. Gra na jeden raz.

10. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

a jak fizyka ? Grafika az tak tragiczna jak widac po zjdeciach ?

11. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

niestety tak bardzo kiepska jedyny dobry moment gdzie silnik graficzny się wykazuje to misja gdzie jedziemy pociągiem jak pada deszcz i całe to otoczenie to jest jedyne miejsce gdzie jak by grafika była trochę lepsza a tak kiszka ; /

12. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no bond jak to bond...w kine byłem : nie wiadomo kto zaczął nie wiadomo o co chodzi ale za to często jest mordobicie i dobre efekty ;-)

nie jestem fanem gierek który wychodzą wraz z filmem zazwyczaj są słabe dużo jest niedociągnięć, brak czasu aby zrobić naprawdę dobrą

w sumie gierka jest przyjemna silnik graficzny rozczarowywać spodziewalibyśmy się czegoś więcej na konsole next gen. chociaż silnik jest z Call of Duty 4 no ale sory to nie wiem co oni zrobili bo jest przepaśc pomiędzy 0007 a COD 4

ale gra się całkiem przyjemnie i cieszy że możemy się wcielić w postać 007, gra bardzo liniowa

6.5/10

13. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dopiero dzisiaj nagrałem płytkę i jak dla mnie rewelacja. Co prawda grafika kiepska, gra z tego co czytałem krótka i do tego łatwa, ale za to poszukiwałem gry na odprężenie się i pod tym względem sprawdza się idealnie. Do tego czuję jakbym grał bondem, a jestem fanem serii i naprawdę spodziewałem się czegoś znacznie gorszego:)

14. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    robisz za archeologa normalnie
    temat nie ruszany od tamtego roku ale znalazl sie jeden (odwazny???) co go odkopal:D

15. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dopiero kilka miesięcy mam konsolę, takich osób też pewnie jest a z tego co widzę każdy gra w nowości, a jest kilka starych gierek- szkoda jedynie że nigdzie Punishera znaleźć nie mogę:)

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    w empiku jest teraz na pc za niecałe 20zł i się nie dziwie czemu taka cena. jak dla mnie porażka

17. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A mi sie podobał James Bond. Dużo broni i nonstop akcja. Jak za 20 zl to warto wedlog mnie.

18. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i co z tego ze odkopal ? chcial sie podzielis swoja opinia o grze to to zrobil w odpowiednim temacie :eek:

akurat ja tez gralem w ta produkcje jakies 2 tygodnie temu, prawda jest ze grafika nie powala, ale dla mnie gra bardzo sie spodobala ... ciekawe lokacje i duzo, duzo bondowskiej akcji

19. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie za mało było skradania w tej grze i dlatego dałbym jej 7-/10

20. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kilka całych poziomów można przejść skradając się. Są też achivmenty za przejscie kilku map bez właczenia alarmu. Całkiem fajna i grywalna strzelanka.

21. bigboss

bigboss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie też się podobała. A multi miodzio. Mimo, że grałem w Killzone 2, Call Of Duty, Gears Of War 2, Halo 3, REsistance 2... to nie wiadomo czemu, ale to właśnie przy Bondzie spędziłem najwięcej czasu. Polecam !

Wczytywanie...

Poleć forum