1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Japońscy antyterroryści przygotowują się na wyzwania w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft w tym tygodniu opublikował dwóch nowych operatorów, ale firma już wcześniej zapowiedziała, że w przeciągu roku od premiery zamierza zaoferować graczom osiem nowych postaci. Już wkrótce do zabawy wkroczą Japończycy, którzy są członkami Special Assault Force.

W tym tygodniu na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawiła się wielka aktualizacja. Wszystkie szczegóły łatki przedstawiliśmy we wtorek i bez wątpienia najważniejszymi elementami rozszerzenia są dwójka kanadyjskich operatorów oraz nowa mapa.

Ubisoft jeszcze przed premierą produkcji zapowiedział, że zamierza przez wiele miesięcy po premierze rozwijać tytuł. Studio poinformowało o ośmiu dodatkowych antyterrorystach, których będziemy mogli nabyć za prawdziwą gotówkę lub walutę dostępną w grze.

Wiele na to wskazuje, że kolejni śmiałkowie przywędrują do gry z samej Japonii. Ubisoft Japan opublikował powyższą grafikę oraz zapowiedział pojawienie się w pozycji członków Special Assault Team. SAT jest specjalną jednostką z Kraju Kwitnącej Wiśni, która zajmuje się eliminowaniem terrorystów i jest wykorzystywana do najtrudniejszych misji. Grupa została oficjalnie ujawniona dopiero w 1996 roku.

Ja nadal liczę, że wkrótce podobną zapowiedź opublikuje Ubisoft Polska. GROM idealnie nadaje się do tego tytułu i na pewno wielu graczy chętnie wcieliłoby się w przedstawicieli tej formacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gromu nie będzie , juz wczesniej gdzies pisali jakie będą formacje . Co do Kanadyjczyków mi osobiście umiejętności ich się nie podobają jak i sama mapa :'(

4. uhcim

uhcim Xbox One Xbox One V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mapa na pewno lepsza od samolotu, bo dla mnie gorszej nie ma :) operatorów jeszcze nie mogę mieć więc ciężko mi się wypowiadać :)

5. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko jest kwestią gustu. Moim zdaniem Frost i jej pułapka są świetne, ale Buck i jego podwieszana strzela to trochę słaba umiejętność mogli z nim coś innego wymyslec. Mapa spoko nie ma co narzekać. Gra byłaby świetna gdyby nie ubisoft i ich serwery choć po aktualizacji widzę poprawe

Wczytywanie...

Poleć forum