1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper 2009/06/22+120gb+Gwara+Prezent

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ILoveJapanTattoo, Kwiecień 4, 2010.

1. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w temacie Jasper z 2009/06/22 bez bana nigdy do netu nie podłączony,nigdy nie serwisowany , kupiony 17 listopada 2009 od końca lutego grany sporadycznie a ostatnie tyg nawet nie włanczany bo sobie WII kupiłem ^ ^
    co w zestawie już pisze :
    -Konsole Jasper Xbox360 z iXtreme 1.6 na gwarancji!! z wbudowaną pamięcią 512Mega
    -Fakturę VAT (jako dowód zakupu)
    -Pada bezprzewodowego
    -nowe orginalne akumulatorki Energizer a nie jakaś chińska podróba co po 2 naładowaniach wyląduje w koszu
    -head set
    -Zasilacz 150V!!!
    -DYSK 120GB MS Z PLĄBAMI
    -Przejściówka na eurozłoncze nowa
    -Kabel TV chincza + HDTV Orginalny MS
    -Cała Dokumentacja konsoli
    +22 Verbatimki (same perełki , zainteresowanych co się znajduje na nich zapraszam na gg:1639955 / lub mail lilulu24@wp.pl
    Gwarancja standardowo 2lata na sprzęt/3 na RROD
    konsola została przerobiona w profesjonalnym serwisie w warszawie plomby nie zostały naruszone,obudowa nie została rozwalona :D
    jedyny mankament to przednia zdejmowana obudowa gdyż musiałem ją zdejmować jak chciałem podłączyć pendriva i nalazłem na nia . ma lekkie pękniecie ale to koszt 19zł na allegro nowej T_T

cena.760zł
    lub zamiana na coś ^^ ale bez lipy żadnego ipoda 5generacji za 300zł nie chce . :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedana temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum