1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper 2009 LT 3.0 Problem z grami po aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miros501, Kwiecień 2, 2015.

1. miros501

miros501 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam! Już kiedyś, dawno dawno temu, pisałem o swoim problemie w tym poście http://xboxforum.pl/threads/zacinajaca-sie-konsola.95767 . Gry odpalały, ale po momencie się zacinały, pomagało tylko wyłączanie Xboxa. Wymieniłem laser, czyściłem pamięć, odłączałem dysk i tak dalej, ale nic to nie dawało. Czasem zdarzało się, że Xbox zaciął się na oryginalnej grze (ale to były może dwie sytuacje). Oczywiście gry były dobrze nagrywane, na Xboxie kolegi nie było z nimi problemów.

Ale mam nowy wątek w sprawie. Możliwe jest to, że po aktualizacji, Xbox "stracił" swoją przeróbkę LT? Sam osobiście również zaktualizowałem dasboard i obecnie jest to 16197, chociaż opisywany problem był już wcześniej (czyli ten ktoś aktualizował z jeszcze starszej wersji). Osoba od której kupiłem konsolę mówi, że tak właśnie było. Proszę o opinie czy to może być faktycznie problem, rady jak go rozwiązać itp. Dziękuję gorąco za wszelkie odpowiedzi! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LT 3.0 się nie usuwa po aktualizacji

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    czytaj i pisz tu http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/
    nagraj obojętnie jaką grę xgd3 bez civ opcją turncate i sprawdź czy pójdzie z płyty... jak laser sprawny to musi pójść

Wczytywanie...

Poleć forum