1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper, ale coś za głośny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojput, Lipiec 6, 2010.

1. Wojput

Wojput Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witka. Od niedawna jestem posiadaczem X'a. Rzecz w tym, że mimo, że niby Jasper, to jednak strasznie głośny jest. Mianowicie - jeden z wentylatorów (wiem, bo nasłuchiwałem i na 99% to jeden z nich) tak nisko... BZYCZY...
    To normalne? Czy może akurat mi się lipna sztuka coolera trafiła?
    Miał ktoś podobnie? Rozwiązał ten problem? Może się podzieli? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    jak kupowałeś na allegro było zapytać czy nie była serwisowana , i może napisz coś więcej o konsolce ze sklepu czy allegro i date produkcji , u mnie w jasperku nic nie brzeczy oze jedynie jak gra sie z płytki .

4. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem w Euro RTV AGD. Czyli sklep :)
    Data produkcji? Gdzie? na naklejce z tyłu?

5. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    tak na tyle masz date produkcji,

6. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    no to jasper , nie sadze ze cos glośno chodzi pewnie masz zwidy ale jak ja po ps3 ze chodzi cośza głośno xbox :D też zależy czy grasz z dysku czy z napędu , osobiście bym sie nie przejmował masz gwarancje sklepu 2 lata więc katuj konsole ;p

8. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z całym szacunkiem, ale nie lubię jak ktoś nie wie o czym pisze, tudzież stara się pomóc, ale nie wie jak.
    Napisałem, że hałasuje wentylator. Gram z dysku (czyli powinno być lepiej), ale hałasuje - WENTYLATOR.
    I pytam czy ktoś miał podobnie.

9. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie bzyczy, jak gram z płyty, nie ma się co martwić - ja mam falcona, kolega Xeona i jest to samo - na niektórych grach lekko bzyczy coś w konsoli, nie jest to głośne, spowodowane napędem, ale na pewno nie wentylatorem.

UP. Jak grasz z dysku to dziwne, choć ja się nie wypowiem bo go nie mam. W każdym bądz razie u mnie brzęczy napęd, ale masz gwarancję 3 lata na rrod'a a 2 lata na inne awarie więc graj, i się nie przejmuj. A jak ci to przeszkadza podgłoś słuchawki/głośniki - mi na pracy z płyty nie przeszkadza szum.

10. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Specjalnie teraz poszedłem na dół, włączyłem, wyjąłem płytę. Hałasuje. W menu głównym.

11. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ogólnie xboxy są bardzo głośne w porównaniu do PS3 i nie ma znaczenia czy to jasper czy falcon. Duże znaczenie ma jakość wentylatorów, temperatura w jakiej chodzi konsola i jakość pasty. Najbardziej pomaga wymiana wentylatorów z Delty na Nidec. Jeżeli przeszkadza Ci hałas wentylatora to wymieniasz na nowy (w dziale Sprzedam można znaleść dobre oferty nawet na Nidec-i)

12. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie traci się czasem przez to gwarancji?

13. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Każdy xbox bzyczy , większość z was pewnie tego nie zauważa i dlatego , ale ja to też zauważam i miałem już 2 jaspery jeden stary którego się pozbyłem przez bana i nowy oba na 100% jaspery i oba bzyczą/bzyczały ten typ tak ma i tyle... wszystkie tak bzyczą tylko nie każdy to zauważa , choć bzyczy dość głośno i nie umywa się do PS3 , ale trzeba mieć dobre kino domowe i po sprawie...

14. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli ktoś Ci to umiejętnie wymieni nie uszkadzając plomb ani zatrzasków to gwarancji nie stracisz.

15. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nic dziwnego, też mi "hałasuje" w menu. Jak odpalam już grę(z dysku) to robi się od razu cicho.

16. QurChuck

QurChuck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    mój ma strasznie głośny wentylator (zephyr 2006r. serwisowany), czasem to wkurza ale da się grać

17. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hah mi nie bzyczy :p. Tylko deczko szumi, ale 4m od TV prawie nic nie słychać. Jeżeli nie gram z dysku to nie idzie się przespać na kanapie bo tak "chrumka". Mam nowego Jasperka z Voboisu (2009-07-02) i mi to nie przeszkadza. Musisz nagrać to bziuczenie bo u mnie tylko szumi jak zefirek na dworze.

18. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Również niedawno zakupiłem jaspera i podobnie jak tym mam problem z głośnymi wiatrakami. Ten typ tak ma niestety. Dla pewności udałem się do kumpla na osłuchanie innego i było to samo. Ludziom grającym na TV to pewnie mało przeszkadza. Jak gram na monitorze od kompa i x stoi blisko to jednak hałas jest denerwujący. Kiedyś mi się wiatrak w kompie zepsuł i wył mniej więcej tak jak teraz wiatraczki od X.
    Jeśli nie instalujesz gier na dysku tylko ciągniesz z płyty to wiatraki nie przeszkadzają bo wycie napędu "przykrywa" wszystko (łącznie z dźwiękiem gry :p).
    Dodam, że jeśli jesteś zainteresowany ciszą to zastanów się nad wymianą Jaspera na nową wersję Slim. Ma tylko jeden duży wiatrak i podobno jest sporo cichsza niż dżasper.
    Kupowanie sprzętu pod kątem "cichości chodzenie" w sklepach typu Mediamarkt czy Euro mija się z celem. Hałas/muzyka w sklepie zagłuszy nawet "najlepszego" xboxa, dlatego lepiej posłuchać sobie takiego sprzętu gdzieś na zapleczu.

19. Wojput

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, specjalnie wyczekałem do zbliżającej się premiery nowego Slima, jak stare SKU są tańsze, żeby teraz inwestować :D
    Nie będę niczego nagrywał, bo to tego by był potrzebny bardzo dobry mikrofon. Normalnym, to sam szum z niego wszystko zagłuszy.
    Ale już to ogarniam, znaczy się, muszę się pogodzić z takim poziomem hałasu. A Ci którzy mówią, ze jest cichutki, to albo nie wiedzą jak ciche powinny być takie urządzenia, albo są przygłusi :)

20. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Moje x-y 3 jakie miałem w karierze to każdy chodził tak samo głośno, już mój komputer chodzi o ciszej a tutaj tylko szum i przy wentylatorach Delta jeszcze terkot :). Trzeba się przyzwyczaić do tego po prostu.

21. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mój kumpel ma Jaspera i chodzi bardzo cicho.Nawet nic nie słychać tylko sam głośnik telewizora.Ja też mam Jaspera i mam normalnie.Może trafiłeś na jakiegoś dziwnego Xboxa

Wczytywanie...

Poleć forum