1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JASPER brak wizji i dźwięku i problem z połączeniem pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez globooz, Sierpień 14, 2010.

1. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam serdecznie.

Mam niemały problem.
    Przyjechałem do braciaka i podłączyłem xboxa po hdmi i zacząłem ściskać zęby.
    Otóż problem jest taki, że nie mam wizji ani dźwięku, a inny problem jest z padami.
    Gdy konsola jest włączona, pad nie chce się połączyć. Wrzucam wyszukiwanie i po chwili się wyłącza i nie łączy z padem. Z drugim padem to samo.
    Z obydwu padów da się odpalić konsolę ale nie dalej nie łączy.
    Co jest grane?

Xbox chyba nie mógł się pogodzić z myślą, że miałem go sprzedać i kupić nówkę gtx 460 i musiało mi zrobić niespodziankę na koniec. :mad:

Proszę o pilną pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    cos jest nie tak...

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Może podczas podróży się coś uszkodziło?

Pobaw się ustawieniami TV i poszukaj Kanału dla HDMI pod które podłączyłeś x'a

@up

Ameryki nie odkryłeś.

5. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    I po problemie. :) sprawa dość głupia bo co się okazało kabel hdmi był za lekko wsadzony do tv. Pady tez się połączyły bez problemu. Widocznie xbox tak reaguje na złe podlaczonego pada.
    Dzięki i sorry. Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum