1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper - Czasami brak dźwieku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sebool12, Maj 15, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Otóż mam następujący problem, ostatnio nie wiem dlaczego czasami po włączeniu konsoli nie ma dźwięku. Muszę uruchomić ją ponownie i dopiero jest dźwięk. Może to przypadek, ale niedawno właśnie kupiłem sobie dysk i przed kupnem nie miałem z tym problemu. Konsole mam podłączoną przez kabel HDMI.
    Czyżby mój xbox zaczyna już powoli się sypać ?

Z góry THX

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrzesiekMp4

GrzesiekMp4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj podłączyć do innego TV albo podpiąć kablem Component/Composite.

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ja mialem tak ostatnio..pierwszy raz podpinalem xsa do neta i za kazdym razem jak wpinalem kabel od neta przy wlaczonej konsoli to potem nie bylo glosu..wystarczylo wylaczyc konsole wyciagnac kabel HDMI i na nowo wlozyc ..i wszystko pozniej dzialalo

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Czy masz zainstalowany NXE na swojej konsoli? Bo na starszej wersji NXE były problemy z dzwiękiem na HDMI.

6. 23LeVaN23

23LeVaN23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten problem się pojawia gdy masz źle lub nie do końca włożony kabel hdmi. To normalne, nic Ci się nie sypie:rolleyes: System hdmi jako całość jest jednym z największych tatałajstw jeśli chodzi o ostatnią technologię rtv.

7. sebool12

sebool12 Guest

Okazało się, że kabel jest dupnej jakości (czego spodziewać się za 13zł .), wystarczyło tylko go zwinąć i położyć na stoliku żeby nie wisiał w powietrzu i problemu nie ma ;]

Temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum