1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper czy Falcon ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vershal, Październik 28, 2009.

1. Vershal

Vershal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Witam..

Mam zamiar kupić konsole xBox 360 Elite, posiadam już Arcade i chce się jej najszybciej pozbyć.

Lecz chcial bym sie dowiedziec nieco o nich

Czym się różni Jasper Od Falcona ?

Którą Polecacie ?

Która lepsza ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ocaywiscie Jasper, najnowsza, i nie grzeje sie, niby nie powinno byc RROD, ja mam falcon, gdyby nie GPU Reballing to pewnie juz bym dawno mial RROD :)

4. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Jasper jest lepszy od Falcona bo się mniej grzeje i za tym powoduje mniejszą szanse na RRODa
    Ja polecam Jaspera

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Każdy Ci powie że Jasper jest lepszy :!:

Pamiętać musisz że najnowsze modele mają już LitOna v2 i jego jest trudniej przerobić, jeśli myślisz w ogóle o takiej czynności :!:

Wczytywanie...

Poleć forum