Jasper dziwne odgłosy

Mati_2006

Banned
Użytkownik
Witam
Posiadam nową konsolkę Jasper tata produkcji to 1.01.09 od pewnego czasu gdy gram zaczyna mi mocno hałasować Co to może być??? POMOCY:DD
 

nmr88

Użytkownik
Użytkownik
Jak grasz to zaczyna chodzić napęd w konsoli określany przez wszystkich mianem"suszarki". Też mam Jaspera i chodzi głośno jak cholera. Jeżeli hałas jest tylko jak grasz z nie zainstalowaną grą na dysku i nigdy indziej to się nie przejmuj:)


Pozdrawiam
 
Hehe też to miałem na samym początku jak odplilem pierwsza gre to myślałem ze sie konsolka rozleci :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja sie raz przestraszyłem jak grałem w GTA 4 na Falconie gdy po 1,5 godzinie grania wentylator w zasilaczu wskoczył na wyższe obroty (cicho nie chodził). zasilacz miałem koło konsoli i myślałem że to z niej wydobywa się ten dzwięk, ale to tylko z zasilacza. W Jasperze nie ma tego, wentylator w zasilaczu chodzi cicho nawet 14 godz. grania nonstop w GTA 4. W twoim przypadku napewno był to napęd.
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno był to napęd, który odczytywał i wczytywał dane do pamięci wewnętrznej (cache'u) ;) Mój Opus cichutko chodzi.
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
Taka juz natura xboxa ;) Jeden chodzi troche glosniej, drugi ciszej. Ja mam falcona i mi tak glosno nie chodzi. Mozna powiedziec ze chodzi normalnie
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Taka juz natura xboxa ;) Jeden chodzi troche glosniej, drugi ciszej. Ja mam falcona i mi tak glosno nie chodzi. Mozna powiedziec ze chodzi normalnie
Ta.. mi tak samo.. cichutko, nie grzeje sie :D
jak miałem starego dasha odpaliłem forze 2 to było głośno :DD
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
Ja tak mialem tylko na poczatku, przy pierwszej grze. Odpalam sobie oryginalne GTA a tu x chodzi jak odkurzacz :D. Potem bylo w porzadeczku
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli napęd w GTA IV chodzi Wam głośno to: Włączcie pauzę, gdy będziecie mogli sterować Niko i pozwólcie, aby Xbox dograł wszystkie tekstury do cache'u. Po tym zabiegu wasza konsolka powinna chodzić ciszej ;)
 

Do góry Bottom