1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jasper i stare chłodzenie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez leszekcce, Grudzień 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Kupiłem 2 tygodnie temu nowego Xboxa na promocji w Euro AGD. Jest to wersja Jasper ( zasilacz 150W, 12V 12,1 A, wtyczki wyglądają tak jak na fotkach w Internecie, data produkcji to 2009.07, wbudowana pamięć 512 itp. – wiec na pewno jest to Jasper ). Zaglądnąłem dzisiaj do niego do środka i okazało się ze na grafice ma stary radiator ( bez tej rurki i dodatkowego radiatora ). Czy w Jasperze jest to normalne ? A może dali mi jakiś model który wrócił z naprawy itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Normalne, w tej chwili nowsze jaspery wychodzą bez heatpipe na GPU. Początkowo miały.

4. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trochę dziwne posunięcie z ich strony. Wcześniej miałem Falcona ( Ban, a nawet nie grałem na live ani na piratach – więcej nie przerabiam konsoli ) GPU ma takie samo jak ma Jasper a jednak radiator był lepszy a z tego co słyszałem Falcony też się przegrzewały, wiec Jasper też się morze przegrzać a jednak tego nie dali. Dobrze że jest 3 lata gwarancji.
    Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum